Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Не сексист, а секс-символ»: Іво Бобул подав до суду на журналістку Емму Антонюк
Статтi

«Не сексист, а секс-символ»: Іво Бобул подав до суду на журналістку Емму Антонюк

Український співак Іво Бобул повідомив, що подав до суду на журналістку та блогерку Емму Антонюк. Співак заявив, що Емма Антонюк не мала права публікувати відео, адже він не давав на це згоди. Про це артист розповів у програмі «Життя відомих людей».

Співак звинуватив Емму Антонюк у тому, що вона «хотіла хайпонути».

«Треба все ж таки мати якусь честь. Із вовками я по-вовчи, із людьми по-людськи. Коли вже я пішов і мені сказали, які ще там запитання вона готувала… Я все одно б пішов! Вона хотіла хайпонути дуже гарно. Вона така і є», прокоментував Іво Бобул.

Читайте також: «У вас є діти? Рекомендую завести»: мер Харкова вдався до сексизму

Співак також відповів на питання, чи вважає себе сексистом. За його словами, під час інтерв’ю він просто поділився своїми думками. Однак він точно не сексист, бо мовляв, дуже гарно ставиться до жінок. І вся його творчість про любов до жінок.

«Сказав би краще, Іво Бобул секс-символ. По-перше, потрібно послухати репертуар… Про що він? Тільки про кохання до жінок! Я сказав те, що я сказав. Я маю право казати, що я думаю. Я казав це не про всіх, а про деяких. Потрібно було це розуміти», наголосив співак.

Про сам позов та судову справу Іво Бобул розказав небагато. Єдине зауважив, що цим нині займаються юристи, бо це їхня робота. Його ж робота – співати і «принести людям радість та щастя».

Журналістка мала повне право опублікувати інтерв’ю

Оксана Максименюк
Оксана Максименюк

Керівниця юридичного відділу ГО «Інститут розвитку регіональної преси» Оксана Максименюк зазначає, що Емма Антонюк не повинна була погоджувати чи питати дозволу у Іво Бобула на публікацію інтерв’ю:

«Чинний закон про авторське та суміжні права в редакції від 2 січня 2023 року не містить вимоги погоджувати публікацію інтерв’ю. Така вимога була у старій редакції. Тож журналістка мала повне право опублікувати інтерв’ю, не питаючи згоди Іво Бобула».

Медіаекспертка також зауважила, що раніше Емма Антонюк коментувала, що Іво Бобул не ставив умови погоджувати інтерв’ю перед публікацією. Тож ніякого порушення його прав не відбулося.

Нагадаємо, у лютому журналістка та блогерка Емма Антонюк взяла інтерв’ю у співака Іво Бобула та згодом опублікувала розмову на своєму You-tube каналі «Це ніхто не буде дивитися». Під час інтерв’ю артист вдався до сексизму та мізогінії й транслював гендерні стереотипи. Сказав, що нібито зараз більшість жінок — дуже меркантильні. Він також висловив співчуття чоловікам, яким «жінки виносять мозок».

Іво Бобул та Емма Антонюк
Іво Бобул та Емма Антонюк, кадр із відео

Зрештою Іво Бобул перейшов на особистості і висловив свою думку з приводу Антонюк. Він сказав, що вона в 32 роки незаміжня і у неї немає дітей, хоча вже час, як він вважає. Дівчина відповіла, що це сексистська маячня.

Після цього Бобул встав і пішов. На цьому інтерв’ю закінчилося.

Схожі записи

Тетяну Остащенко призначили командувачкою Медичних сил ЗСУ

Навіщо Україні Жіноча сотня?

Климентина Авдикович-Глинська: підприємиця, меценатка, феміністка