Повага
Image default
Статтi

«Жінки виносять мозок і шукають «папіка»: Іво Бобул вдався до сексизму

Український співак Іво Бобул під час інтерв’ю пішов від журналістки Емми Антонюк після того, як вдався до сексизму та мізогінії й транслював гендерні стереотипи. Співак поділився своїм досвідом та сказав, що нібито зараз більшість жінок — дуже меркантильні.

«Якщо жінка мізки тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки зараз розбалувані. Дуже багато чого хочуть від чоловіків. Я дивлюся на це все, і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні у неї один, через пару років інший. І так скаче по ліжках, шукає принца. Треба поважати чоловіків. Нам теж важко. Тим паче , коли війна із нас питають більше», — сказав Бобул.

Співак висловив співчуття чоловікам, яким «жінки виносять мозок». До прикладу він навів ситуацію, коли «дама хоче шубу, а чоловік не може їй її купити». І тоді, за його словами, жінка йде від чоловіка, «стрибає по різних ліжках у пошуках принца».

Читайте також: Про релігію, «скрєпи» і сексизм

«Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки про гроші, про «жити класно», про машини. А де чоловіки можуть це взяти? Не всі можуть бути банкірами і папіками», — продовжив артист.

Співак додав, що жінкам варто переглянути свою поведінку і вибирати чоловіків за душу, а не за гроші. До того ж він упевнений, що хороші дівчата сидять удома і нікуди не ходять.

Іво Бобул та Емма Антонюк

Коли немає аргументів, лишається дотискати віком і авторитетом

У коментарях до відео переважно засуджують поведінку та вислови співака. Дехто зазначає, що Іво Бобул трансює поведінку аб’юзера:

«До речі, це інтерв’ю гарно показує, як діє абʼ’юзер. Він говорить речі, які ображають інтервʼ’юерку та пів людства, йому опонують, він входить в конфронтацію, бо не здатен припустити, що буває по іншому, ніж він вважає. І вишенька на торті він звинувачує жінку (в данном випадку Емму), що це вона винна в його поведінці, в його агресії. Це просто чудовий приклад — вона_сама_винна».

Читайте також: Стереотипи, незнання та страх остракізму: Хто і чому просуває антифеміністичний контент?

Також коментаторки вказують, що не завжди власний досід правильний та його варто так відстоювати. До того ж, змінюється час і варто змінювати свої погляди на життя.

«Підростеш — поймеш, я життя прожив, а буде в тебе стільки досвіду як в мене». Коли немає аргументів, лишається дотискати віком і авторитетом. І «сонечком». Насправді в мене завжди неоднозначне враження, коли я чую думки настільки дорослих людей, які формувалися як особистості ще в УРСР. Бо у багатьох із них зовсім інше мислення, інші категорії для оцінки. Тобі це кліше, а для них це правда життя, навіть якщо у них не було такого життєвого досвіду. Кажуть, що жінки меркантильні зараз. Які жінки? Це ваша історія? Чи хтось розказав? Ну окей, трапилася їм така людина в житті. Чи означає це, що всі жінки такі? Та й говорити нема про що. Але ж нічого не доведеш, бо артист, чоловік, авторитет)», пишуть у коментарях.

Зрештою Іво Бобул перейшов на особистості і висловив свою думку з приводу Антонюк. Він сказав, що вона в 32 роки незаміжня і у неї немає дітей, хоча вже час, як він вважає. Дівчина відповіла, що це сексистська маячня.

Після цього Бобул встав і пішов. На цьому інтерв’ю закінчилося.

«Упередження до людей, які базуються на їхній статі, — це дискримінація. Стереотипи, які озвучив Іво Бобул погіршують становище жінок у суспільстві та не відповідають дійсності»,  —описала відео авторка каналу Емма Антонюк.

Згодом стало відомо, що співак перепросив за свої висловлювання. У сторіз своєї сторінки в Instagram Бобул опублікував звернення до жінок, у якому вибачився за свої «необдумані та образливі слова».

Схожі записи

У Раді зареєстрували законопроєкти щодо заборони та встановлення відповідальності за сексизм

Ірина Геращенко назвала нового прем’єр-міністра України сексистом

У Раді зареєстрували законопроєкт проти дискримінації за ознакою статі в рекламі