Повага
Image default
Статтi

Всеукраїнський референдум: НДІ запрошує політиків/инь та громадських діячів/ок на публічне обговорення

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем запрошують до участі в публічних обговореннях “Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами”.

Обговорення відбудуться у травні-червні 2020 року. У рамках заходу планується провести шість публічних обговорень, які охоплять основні питання процесу всеукраїнського референдуму.

Головними завданнями, які ставлять перед собою організації громадянського суспільства, є підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.

Для участі в обговоренні запрошують представників та представниць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також громадянського, експертного та журналістського суспільства.

Посилання для реєстрації — https://forms.gle/GLDR3YDdmufeQfPa6

У разі виникнення запитань можна звертатися до асистента/асистентки програми «Залучення громадян» НДІ Гліба Міхно/Анни Магди за електронними адресами [email protected]/[email protected].

Схожі записи

#РівноЗначимі — у Житомирі представили соціальний фотопроєкт

Саудівська Аравія вперше відправить астронавтку в космічну місію

«Так, я є, я можу, я буду»: Едіт Еґер розповіла, як упоратися із ранами війни