Повага
Статтi

«Наші хохлушки»: на мотоперегонах вдалися до сексизму

«Наші хохлушки», — так під час чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів ведучий, вручаючи нагороди, звернувся до спортсменок.

Про це написав один з глядачів.

«Одна з учасниць показала хороший результат, об’їхавши багатьох чоловіків, зайнявши у своєму класі перше, а в суперстоці — друге місце.

А цей персонаж (ведучий — ред.) каже: «О боже, друге місце посіла дівчина. Добре, що хоч не перше, а то моє чоловіче самолюбство цього б не витримало». Що вашій організації відомо про повагу до жінок? Та й до глядачів та глядачок, які платять гроші, щоб таку дикість слухати», — написав глядач.

Ім’я ведучого, котрий звернувся до спортсменок словами «наші хохлушки», поки невідоме.

Але організатори SBK UA у коментарях вибачилися за його слова.

«Подібні слова недопустимі та не є нашою офіційною позицією. Вжити такий мовний зворот — виключно рішення ведучого. Якщо у вас є відео цього інциденту, просимо надати його для внутрішнього розгляду цієї ситуації.

Просимо вибачення та повністю підтримуємо вашу позицію щодо недопустимості подібних словосполучень», — написали SBK UA.

Нагадаємо, раніше журналістка каналу «Футбол» Даша Савіна звинуватила тренера львівської футбольної команди «Рух» у сексизмі. Замість відповіді на питання журналістки Леонід Кучук зіронізував, апелюючи до стереотипу про те, що ніби жінки нічого не тямлять у спорті, а зокрема — у футболі.

У серпні 2021 року президентка Танзанії заявила, що «футболістки з пласкими грудьми» не мають надії на шлюб.

Читайте також: «Чоловіки не хочуть ставати зі мною в спаринг»: історія спортсменки з Волині

А у січні 2021 року президента Федерації велоспорту Олександра Башенка, який ображав спортсменку, дискваліфікували на 9 місяців.

Схожі записи

5 жінок, у яких поцупили «свої» відкриття відомі вчені

Валерія Меренкова

10 фактів про Віру Холодну: акторка, обрана часом

Сергій Осока

Знайомтесь, це Віка