Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Рада провалила голосування щодо покарання депутата Сергія Рудика за сексизм
Статтi

Рада провалила голосування щодо покарання депутата Сергія Рудика за сексизм

Верховна Рада України не підтримала покарання народного депутата Сергія Рудика за сексистські та ейджистські висловлювання. “За” проголосували 195 нардепів з 226 необхідних.

Про це повідомили у Facebook МФО “Рівні можливості” у ВРУ.

Нагадаємо, раніше Повага повідомляла, що Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув скаргу від співголів МФО «Рівні можливості» щодо сексистських висловлювань обранця та рекомендував без обговорення позбавити депутата права брати участь у п’яти пленарних засіданнях ВРУ.

28 січня Сергій Рудик у парламенті так прокоментував виступ народної депутатки від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої про законопроєкт щодо реформи СБУ:

«Мене дивує, як і кожного в цьому залі, як дівчинка, якій 32 роки, яка працювала в системі охорони здоров’я, та ні дня, сподіваюсь, не працювала у цій структурі, закликає нас проголосувати за один з дуже важливих документів, які можуть багато чого змінити», — слова Сергія Рудика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дівчинка, якій 32 роки»: нардеп Сергій Рудик про свою колежанку у Раді

Нардеп також порівняв виступ Мар’яни Безуглої з виступом нардепки VIII скликання Іриною Сисоєнко, сказавши: «Згадаймо Ірину Сисоєнко, яка дупля не різала в медицині».

Схожі записи

У місцевих радах скаржаться на блокування груп із рівних прав жінок і чоловіків

Міст над Дніпром підсвітять помаранчевим — 16 днів проти гендерно зумовленого насильства. Що потрібно знати?

Вакансія. Асистент/ка для Програми з аналізу інформаційного середовища