Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Сексизм у Верховній Раді: комітет рекомендує позбавити Сергія Рудика права відвідувати 5 пленарних засідань
Статтi

Сексизм у Верховній Раді: комітет рекомендує позбавити Сергія Рудика права відвідувати 5 пленарних засідань

Через сексистський та ейджистський коментар нардепа Сергія Рудика можуть позбавити права відвідувати 5 пленарних засідань Верховної Ради. Регламентний комітет розглянув скарги на його виступ, під час якого Рудик назвав одну з нардепок «дівчинкою, якій 32 роки».

Про це пише народна депутатка Інна Совсун.

«Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув скаргу від співголів МФО «Рівні можливості» щодо сексистських висловлювань народного депутата Сергія Рудика. Рекомендує парламенту без обговорення прийняти рішення про позбавлення депутата права брати участь у п’яти пленарних засіданнях ВРУ. Довести таке рішення до виборців через газету «Голос України», зазначають у МФО.

28 січня Сергій Рудик у парламенті прокоментував виступ народної депутатки від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої про законопроєкт щодо реформи СБУ.

«Мене дивує, як і кожного в цьому залі, як дівчинка, якій 32 роки, яка працювала в системі охорони здоров’я, та ні дня, сподіваюсь, не працювала у цій структурі, закликає нас проголосувати за один з дуже важливих документів, які можуть багато чого змінити», — слова Сергія Рудика.

Нардеп також порівняв виступ Мар’яни Безуглої з виступом нардепки VIII скликання Іриною Сисоєнко, сказавши: «Згадаймо Ірину Сисоєнко, яка дупля не різала в медицині».

Повага запитала у народної депутатки Інни Совсун та у правозахисниці та журналістки Ірини Виртосу, що не так з цими коментарями. Більше читайте ТУТ.

Схожі записи

Світлана Тихановська виїхала з Білорусі у Литву

Гендерна рівність очима знаменитостей: селебрітіз акцентують увагу на проблемі

Уривок із книги Вахтанга Кіпіані «Країна жіночого роду»