Повага
  • Головна
  • Статтi
  • МОН надало ступінь доктора наук автору дослідження, який писав про «матріархальний расизм» та «скотомізацію чоловіків»
Статтi

МОН надало ступінь доктора наук автору дослідження, який писав про «матріархальний расизм» та «скотомізацію чоловіків»

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 лютого цього року автору дисертації на тему “Cоціосистемологічна рефлексія соціології гендерної культури в Україні” Івану Святненку затвердили ступінь доктора соціологічних наук.

Ідеться про дисертацію, в якій автор використовує сумнівні терміни: “Політичний гомосексуалізм”, “гендерна дресура”, “сценарій матріархальної альфонсіади”, “поглиблення матріархальної кастрації”, “ідеологія матріархального расизму”, “культурна та соціальна кастрація”, “скотомизація чоловіків”, “агресивне розгвинчування жінок”, “здичавілий геноцидальний матріархат” тощо.

Крім того, як зазначає соціологиня та докторка соціологічних наук Олена Стрельник, автор використовує у своєї роботі антинаукові джерела.

Детальніше її огляд дисертації можна прочитати у статті «Гендерна дресура», «матріархальний расизм» та «скотомізація чоловіків»: про що захищають дисертації в Україні?

“Ви знаєте, що ми зробили все, що змогли: підготували науковий відгук та направили його офіційно до МОН. Більше нічого не змінити. Це рішення зруйнувало мою віру в соціологічну науку та науковців в Україні. Бо за цим рішенням насправді ж не МОН стоїть, а люди, конкретні люди, які роками підтримували псевдонаукову роботу. Ці люди (члени та голова спецради Класичного приватного університету, опонентки, редактори наукових журналів, члени експертної ради при МОН) та їх рішення остаточно знецінили мої власні досягнення у соціології та досягнення моїх колег, які роками сумлінно проводили дослідження та готували дисертаційні роботи”, – написала Олена Стрельник.

Наводимо один із фрагментів автореферату для отримання ступеню:

“Чоловіки проявляють чутливість до страждань жінок поруч зі зневагою до страждань чоловіків. Причому, найцікавіше, це прагнення захищати і жаліти жінок обґрунтовується тим, що жінка слабша, дурніша, емоційна, а тому вимагає великодушного заохочення її недоліків з боку чоловіків, які, незважаючи на їх скотомізацію, повинні проявляти ознаки надлюдського терпіння і поваги до агресії, емоційної розбалансованості, маніпуляціям жінок”, – пише Іван Святненко.

Повага звернулася за коментарем до МОН та Класичного приватного університету (м.Запоріжжя), викладачем якого є автор матеріалу. Коментарі цих сторін ми додамо згодом.

Схожі записи

Чи йдуть жінки у Парламент -2014? Огляд зареєстрованих кандидатів станом на 12 вересня

We all should be feminist. Особливо в селі

Вимоги депутата Хмельниччини — go to Russia