Повага
Image default
Статтi

Очільників гандбольних федерацій закликають піти у відставку через сексизм

Жіночі спортивні об’єднання закликали очільників Міжнародної та Європейської гандбольних федерацій закликають піти у відставку через «відвертий сексизм». Йдеться про правила, які вимагають, аби жіночі команди грали в пляжний гандбол у бікіні.

Про це повідомляє The Guardian.

«Це відвертий сексизм, якого варто позбутися», — каже Луїза Різзітлі, президентка італійського об’єднання Assist, яке захищає права спортсменок.

На думку Різзітлі, вимоги до одягу «не повинні експлуатувати тіло жінки».

«Федерації не тільки відразу не відмовилися від правила [після інциденту з Норвегією], але й підтвердили штраф. Це ганебно», — вважає вона.

Усього листи до очільників Європейської та Міжнародної федерацій — Майкла Відерера та Хасана Мустафи — написали 7 об’єднань.

У Міжнародній гандбольній федерації The Guardian повідомили, що питання щодо зміни форми для жінок можуть розглянути на засіданні ради у листопаді.

Нагадаємо, норвезька жіноча збірна з гандболу відмовилася грати в бікіні під час чемпіонату Європи з пляжного гандболу. У боротьбі проти сексуалізації спортсменок команду підтримала американська співачка Pink.

Європейська гандбольна федерація передала штраф норвезьких гандболісток міжнародному фонду, який підтримує гендерну рівність у спорті.

Також вони розпочали консультації з Міжнародною федерацією гандболу щодо зміни правил щодо форми для жінок.

Схожі записи

Правозахисні жіночі організації вимагають поліцію посилити реагування на домашнє насильство під час карантину

10 історій про «хороших» жінок та трохи моралі про виховання дівчат

НДІ організовує онлайн марафон «#Рівністьуполітиці»