Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Гандбол не в бікіні: Європейська федерація працює над зміною форми для жінок
Статтi

Гандбол не в бікіні: Європейська федерація працює над зміною форми для жінок

Європейська федерація гандболу передала штраф норвезьких гандболісток міжнародному фонду, який підтримує гендерну рівність у спорті.

Також вони розпочали консультації з Міжнародною федерацією гандболу щодо зміни правил щодо форми для жінок.

«Ми прекрасно усвідомлюємо увагу, якої набула ця тема. Хоча зміни не можуть відбутися за одну ніч, ми впевнені, що з цієї ситуації може вийти щось хороше. Саме тому ЄФГ пожертвувала штраф для сприяння рівності в спорті», – ідеться в заяві.

Як пояснює Європейська федерація гандболу, вони розуміють важливість рівності у спорті, але для зміни правил потрібна підтримка Міжнародної федерації.

Нагадаємо, норвезька жіноча збірна з гандболу відмовилася грати в бікіні під час чемпіонату Європи з пляжного гандболу. За порушення правил (адже жінки за правилами мають грати саме в бікіні) Норвезьку федерацію оштрафували 1500 євро штрафу. У боротьбі проти сексуалізації спортсменок команду підтримала американська співачка Pink.

А згодом на Олімпійських іграх у Токіо німецькі гімнастки виступили у повністю закритих комбінезонах замість звичних трико. Своїм прикладом вони прагнули показати, що не тільки спортсменки, а й усі жінки загалом можуть самі обирати, що їм одягати.

Гімнастка збірної Німеччини Сара Восс пояснила, що хоче, аби гімнастки почувалися безпечніше, не почувалися сексуалізованими.

Раніше, у квітні 2021 року німецька гімнастка Сара Восс на чемпіонаті Європи-2021 у Базелі відмовилася від трико на знак протесту проти сексуалізації спортсменок. Її підтримала Федерація гімнастики Німеччини.

Схожі записи

Ковалька без рукавиць: Марія Кобець працює в кузні, поки чоловік у війську

«Нащо вам ті мільйони? У вас сьогодні дуже гарна сукня»

Верховна Рада сказала «Ні» домашньому насильству: крок уперед чи в сторону?