Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Місія жінки — народжувати»: чому голова Тернопільської облради не лише хабарник, а й сексист
Статтi

«Місія жінки — народжувати»: чому голова Тернопільської облради не лише хабарник, а й сексист

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура напередодні затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка під час отримання хабара.

За даними слідцтва, Головка підозроють в одержанні неправомірної вигоди. А саме в тому, що він разом із двома заступниками голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт із будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської облради.

Місія жінки народити, а ЛГБТ це відхилення

Кілька днів тому Михайло Головко як представник влади в ефірі
телекомпанії TV-4 заявив, що основна місія жінки народити. Про це пише депутатка Інна Совсун. Політикиня наводить цитати Головка, де він зауважує, що жінці не треба кар’єра.

«Сьогодні агресивні фeмки такі чи якісь глобалісти критикують, що не можна, не треба poдити, вони мають займатися кар’єрою і так далі. Я вважаю, що основна місія жінки вона першочергово має дати життя, а далі займатися кар’єрою. Тобто вона молода, репродуктивного віку — народи, дай після себе життя, потомство, а потім можна себе реалізувати. І це можна навіть паралельно робити…», казав Головко.

Читайте також: «Жінка-хірург. А як мене заріже вночі?» або Як ректор Львівського медуніверситету вдався до сексизму

Крім того, він виступає проти ухвалення законопроєкту про цивільні партнерства та наголошує, що ЛГБТ-люди це наслідок психологічних проблеми і браку в природі.

Головко зауважує, що він «нормальна здорова людина», а ще «традиціоналіст, націоналіст та християнин». Тому не сприймає «всі ці збочення».

«Але вони ж всі потім мають проблеми психологічні, вони не можуть із цим жити, вони найбільший рівень суїциду, вони просто покінчують життя самогубством, вони просто не можуть, це психологічно хворі, але вони тих хворих людей виставляють як норму… Ну на виробництві, ну фабрика є, щось виробляють, ну і там є завжди брак. У природі так само брак буває, то не означає що цей брак має нав’язуватися всім іншим…»

Політик також виступив проти Стамбульскої конвенції, коментуючи «що нас заставили її ухвалили». Крім того, він неодноразово вдавався до дискримінації, зауважуючи, що «Україна моноетнічна країна».

Інна Совсун прокоментувала чутки, що хабарництво, в якому підозрюють Головка, нібито може бути розправою через активну позицію посадовця проти мocкoвського патріархату в Україні. На її думку, це більше схоже на виправдання.

«У березні 2022 року я зареєструвала законопроєкт, що мав покласти край діяльності УПЦ MП в Україні. За цей час мені таких «погроз» у доларах, як Головку, мало надійти дуже багато. Але чогось поки нема, щойно перевірила під подушкою. Чи це тому, що я жінка, і моя місія — лише народжувати, як каже пан Головко?» — підсумовує політикиня.

Схожі записи

Ія Андрущак очолила чоловічу футбольну команду

Херасмент вовка Червоної Шапочки або про що мовчать старі казки

Міністр юстиції Польщі заявив про намір вийти зі Стамбульської конвенції: що відбувається?