Повага
  • Головна
  • Статтi
  • COVID-19 та місцеві вибори: IV Український жіночий конгрес відбудеться онлайн
Статтi

COVID-19 та місцеві вибори: IV Український жіночий конгрес відбудеться онлайн

25-26 листопада відбудеться IV Український Жіночий Конрес. У зв’язу із пандемією він відбуватиметься в онлайн форматі.

“Дослідження показують, що в Україні найбільше постраждали ті сфери економіки, де зосереджені переважно жінки. Пандемія також негативно вплинула на малий та середній бізнес в Україні.
Просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19 та посилення їхньої спроможності в часі пандемії стане головною темою Четвертого Українського Жіночого Конгресу”, – зазначають організатори. 

Участь у Конресі візьмуть перші особи країни, представники\ці уряду та парламенту України, представники\ці корпоративного сектору та експертного середовища.
Під час заходу також планують обговорити місцеві вибори політику стосовно гендерної рівності у регіонах.

“З’єднаємо телемостами Київ, Львів та Маріуполь, щоб дізнатися про особливості регіональної політики та децентралізації в перспективі гендерної рівності, у форматі hard talk поговоримо з жінкою-лікарем, котра рятує життя людей від вірусу COVID-19, а також за участі впливових міжнародних експертів зрозуміємо роль жінок у встановленні сталого миру і розв’язанні конфліктів”, – анонсують організатори. 

Трансляція відбуватиметься на сайті та на Facebook-сторінці Конгресу.

Нагадаємо, попередній Жіночий Конгрес відбувся у липні. Тоді він вперше пройшов онлайн, а однією із тем для обговорень стала  “Жінки і чоловіки в умовах пандемії: як забезпечити потреби і створити безпечні умови життя?”.

Схожі записи

Робота мамою: як сімейні обов’язки впливають на економічну активність жінок

Наталка Сіробаб

Военные корреспонденты: женщины, чье место на войне

Гендерна рівність у вищій освіті Німеччини: як втілюють політику рівних прав і можливостей

Тамара Марценюк