Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Зеленський підписав указ про протидію домашньому насильству
Статтi

Зеленський підписав указ про протидію домашньому насильству

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству.

Про це Зеленський повідомив на зустрічі з представниками громадських та міжнародних організацій, присвяченій цим питанням. 

«В умовах пандемії коронавірусу проблемою номер два після самого COVID-19 стало наростання домашнього насильства. За перше півріччя цього року поліція отримала майже вдвічі більше звернень щодо домашнього насильства, ніж за попередній рік», — зазначив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відкрилась державна гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства

За словами президента, указ спрямований на системну розбудову мережі реагування на насильство. Також Зеленський додав, що попри кримінальну відповідальність за домашнє насильство, потрібні механізми для реалізації низки законів та надання послуг. 

Переглянути дискусію на тему “Як Держава має підтримати та захистити жертв домашнього насильства?” можна за посиланням.

Зазначимо, від початку 2020 року правоохоронці зафіксували 84 тисячі 237 заяв та повідомлень, які стосувалися домашнього насильства.

Нагадаємо, раніше Повага також писала про те, як держава бореться з домашнім насильством. Серед іншого, це урядова гаряча лінія, мобільні групи та курси.

Схожі записи

Гендерна рівність очима знаменитостей: селебрітіз акцентують увагу на проблемі

У вогні

Про роль жінок у просуванні реформ та відбудові нової європейської країни