Повага
Image default
Статтi

Відкрилась державна гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства

Гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства, цілодобово доступна за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів. Це анонімно та конфіденційно.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства. Зазначив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.

На гарячій лінії  надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства. Надається психологічна допомога і потерпілим від домашнього дітям.

Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон і відповідальність – все, що ви маєте знати про домашнє насильство

Лінія працює у тестовому режимі та є результатом спільної роботи різних міністерств і відомств. Вона створена на базі Урядового контактного центру за ініціативи Мінсоцполітики та Секретаріату КМУ (Дмитро Дубілет, Юлія Гусєва), підтримки Олени Зеленської та Марії Єфросиніної, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства юстиції, Міністерства освіти і науки.

 

Схожі записи

Мар’яна Садовська: «Моя професія асоціюється з жіночою»

Більше фемінітивів, але менше експерток: що показав моніторинг регіональних медіа?

“Цілодобово сидять жіночки”: Зеленський порівняв ЗМІ з жінками на лавочках