Повага
Статтi

Термінове! Гендерно збалансоване!

Новими адвокатом та адвокаткою глобального руху солідарності за гендерну рівність HeForShe стали ведучі програми #@)₴?$0 Роман Вінтонів (відомий за псевдонімом Майкл Щур) та Ярослава Кравченко. Рух в Україні представлятимуть чоловік та жінка, дует телеведучих, які своєю професійною діяльністю  просувають принципи рівності та підтримують цінності HeForShe. Про це повідомляє прес-служба ООН Жінки в Україні.

Статус адвокатів/ток руху передбачає підтримку активностей, участь у заходах, а також поширення ідей HeForShe про рівні права та можливості для всіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАЙКЛ ЩУР В РОЛІ РОМАНА ВІНТОНІВА: «СТЕРЕОТИПИ – ЦЕ ТУПО. МИ БОРЕМОСЯ З ТУПИЗНОЮ»

«Жінки тривалий час були у нерівному становищі порівняно із чоловіками. Зараз ситуація потроху покращується, проте ми ще і досі бачимо, що більшість керівників — це чоловіки, у чоловіків часто вища заробітна плата. Якщо ми маємо зняти ці перепони — я як чоловік готовий це робити, сприяти цьому», – говорить Роман Вінтонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯРОСЛАВА КРАВЧЕНКО: У БАГАТЬОХ ВИРОБНИКІВ ГУМОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НА СЛОВІ «РЕЙТИНГ» І «БАБЛО»

«Сьогодні недостатньо виходити з поодинокими плакатами чи просто писати пости у соцмережах про свої погляди, сьогодні важливо об’єднуватися у рух. HeForShe – це рух людей, які мають цінності, мають громадянську позицію, і готові рішуче її транслювати та діяти. Чим більше людей будуть відкрито говорити «Я з вами!», тим швидшою буде адаптація суспільства», – зазнчає Ярослава Кравченко.

У 2018 році після запуску руху HeForShe в Україні першими адвокатами стали співак і лідер гурту Pianoboy Дмитро Шуров та його син Лев, а звання глобального чемпіона HeForShe отримав заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #HEFORSHE: УКРАЇНСЬКІ ЧОЛОВІКИ ГОВОРЯТЬ ПРО РІВНІСТЬ

___________________

HeForShe – це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. З моменту запуску 2014 року, до кампанії приєдналися глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени, митці та лідери думок, що поділяють філософію ґендерної рівності.

ООН Жінки— Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей.

Схожі записи

Жінки становлять понад 57% від загальної кількості зареєстрованих безробітних в Україні — дослідження

NDI шукає координаторів/ок програми по роботі з політичними партіями (англ.)

НДІ шукає програмного координатора/ку