Повага
Статтi

«Я — відомий сексист»: Арестович в ефірі «Україна 24»

Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович укотре дозволив собі сексистське висловлювання у прямому ефірі. Цього разу апелюючи до статі, він намагався знецінити виступ нардепки фракції «ЄС» Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Слова Арестовича лунають в ефірі «Голованов шоу» на «Україна 24».

«Мені доводиться постійно опинятися у дуже незручному становищі. Чоловіки від «ЄС» переважно ховаються за жінками. Жінки приходять до студій…», — каже Арестович.

Спікер ТКГ не дискутує зі сказаним нардепкою, а звертається до її статі. Замість відповідати контраргументами на аргументи по суті ми чуємо, що «чоловіки ховаються за жінками». Арестович нібито завуальовано каже, що важливі дискусії мають бути з чоловіками, а до студій чомусь приходять жінки з фракції.

Іванна Климпуш-Цинцадзе одразу коментує: «Це черговий випад сексизму».

«Я — відомий сексист», — додав Олексій Арестович.

І це теж популярна в українській політиці відповідь на зауваження. Наприклад, Ілля Кива з гордістю несе звання сексиста. Він сам називає себе сексистом, розповідає про неймовірну повагу до жінок, але сам їх систематично принижує та ображає. Складається враження, ніби ані Кива, ані Арестович не розуміють, що не можна поважати жінок та пишатися своїм сексизмом. Бо про яку повагу йдеться, якщо у дискусії політики не здатні побачити у жінці насамперед професіоналку.

Іванна Климпуш-Цинцадзе сказала, що нотуватиме подібні заяви: «І ви скоро отримаєте від нас прекрасний позов про сексизм».

Нагадаємо, раніше фракція «Європейська Солідарність» оголосила бойкот телеканалу «1+1» після ефіру з Іриною Геращенко. У партії канал звинувачують серед іншого — у сексизмі. «1+1» сексизм заперечує.

А у лютому 2021 року нардепка «Європейської солідарності» Ірина Геращенко залишила прямий ефір програми «Свобода слова», звинувативши спікера української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича в сексизмі. Під час свого виступу він заявив, що партія «ЄС» «опустилася» у своїй поведінці до рівня «жіночої ПТУшної общаги».

Схожі записи

Покоління рефлексії

Нове об‘єднання в Парламенті. ДумайТЕ!

В Україні WikiGap найбільш продуктивний: як у вітчизняній Вікіпедії зменшують гендерний розрив