Повага
Статтi

«ЄС» бойкотує «1+1», канал заперечує сексизм

Фракція «Європейська Солідарність» оголосила бойкот телеканалу «1+1» після ефіру з Іриною Геращенко. У партії канал звинувачують у маніпуляціях, поширенні проросійських меседжів та сексизмі.

Народна депутатка Марія Іонова зазначила, що Ірина Геращенко зазнала атаки не тільки як професіоналка, а і як жінка й мати.

«І це реальне становище в Україні, в якому перебувають політикині. Такі сексистські висловлювання притаманні команді Зеленського. Ми з вами пам’ятаємо про «18-річну дівчинку» й «бабусю», вже не говорячи про «корабельні сосни» й «піддутих», — сказала вона.

У фракції вимагають публічних вибачень перед Іриною Геращенко та кажуть: «готуємо звернення до відповідних органів».

У відповідь на заяву «Європейської солідарності» щодо випуску програми «Право на владу» в «1+1» заявили, що не вибачатимуться. Натомість вимагають вибачень від «ЄС».

«Ми не розцінюємо як прояв «сексизму» конструктивну дискусію, яка відбулася в ефірі телеканалу, і натомість вважаємо за потрібне нагадати про такі випадки у лавах «ЄС», у тому числі з боку лідера партії», — вважають на каналі.

Нагадаємо, у випуску «Право на владу» на «1+1» про обмін утримуваними на непідконтрольних територіях та в РФ українцями правник Геннадій Друзенко порівняв Ірину Геращенко з російською пропагандисткою Ольго Скабєєвою. А продовжив тираду сексистським «ви — жінка, ви — мати», апелювавши до статі депутатки у дискусії замість того, аби апелювати до її аргументів та заяв.

«Коли я дивлюся на Скабєєву, я розумію — ворог. Коли я дивлюся на вас, я нічого не розумію. Ви її переплюнули… У брехні… Навіщо ви… Ви — жінка, ви — мати. От подивіться, з вашим сином ви таке зробили. Навіщо ви берете гріх на душу? Навіщо, Ірина? Ви ж людина врешті-решт», — сказав він.

Дивіться також: #шопосексизму: «ТСН» вражає і непокоїться за неодружених

Схожі записи

#шопосексизму: Мураєв, княгиня Ольга, Роксолана та поради Фреймут

Ольга Герасим’юк: «Якщо ми хочемо мінятися, то слово «заборона» треба вживати якомога рідше»

(Не)жіноча справа: гендерний досвід великих підприємств і компаній