Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Я просто старію»: Шарліз Терон відповіла на критику щодо її зовнішності
Статтi

«Я просто старію»: Шарліз Терон відповіла на критику щодо її зовнішності

Шарліз Терон
Шарліз Терон

Акторка Шарліз Терон спростувала будь-яку інформацію те, що вона робила підтяжку обличчя, щоб мати молодший вигляд. Про це пише Daily Mail.

«Моє обличчя змінюється, і мені подобається, що воно змінюється і старіє, — розповіла Шарліз Терон у інтерв’ю журналу Allure. — Але люди думають, що я підтягнула обличчя. Вони запитують: «Що вона зробила зі своїм обличчям?» Я кажу: «Та я просто старію! Це не означає, що я зробила погану пластичну операцію. Так буває».

Читайте також: «Дівчина без депіляції не може бути 10 із 10»: Остапчук і гості його шоу вдалися до сексистських висловлювань

Акторка також розповіла, що до жінок та чоловіків застосовують подвійні стандарти, коли справа стосується старіння. І це неправильно.

«Мене завжди хвилювало те, що чоловіки з віком нібито як хороше вино, а жінки  — наче зрізані квіти. Я зневажаю цю концепцію і хочу боротися з нею, але я також вважаю, що жінки хочуть старіти так, як їм подобається. Я думаю, що нам потрібно трохи більше співпереживати тому, як ми всі проходимо цей шлях», — переконана акторка.

Жодних ролей, які шкодять здоров’ю

Шарліз Терон також розповіла про те, які ролі більше не грає через вік. Зокрема, як зауважила акторка, вона більше не погодиться на ролі, де треба набирати вагу чи худнути.

«Коли мені було 27 років, я знімалася у фільмі «Монстр». Тоді схудла на 30 фунтів за одну ніч. Просто пропустила три прийоми їжі — і повернулася до нормальної ваги.

Коли мені було 43 роки, я набрала вагу для ролі у «Таллі». Пам’ятаю, як рік намагалася схуднути, згодом зателефонувала своєму лікарю і сказала: «Мені здається, я помираю, тому що я не можу скинути цю вагу». І він сказав: «Тобі вже за 40. Заспокойся. Твій метаболізм не такий, як був», — розповіла акторка.

Читайте також: «Багато діла до жіночого тіла»: кому і чим не вгодила скульптура у Стрийському парку?

Терон набрала 50 фунтів, щоб зіграти вагітну і втомлену матір трьох дітей у фільмі «Таллі» у 2018 році. Раніше акторка розповіла, що набір ваги заради ролі довів її до депресії.

«Я хотіла відчути те, що відчувала ця жінка, і я думаю, що це був спосіб для мене наблизитися до неї і потрапити в це мислення. Знаєте, це було для мене величезним сюрпризом. Я отримала досить сильний удар від депресії. Так, уперше в житті я їла стільки поганих продуктів і випила забагато солодких напоїв. Мені було не так весело зніматися в цьому фільмі», — розповіла про свій досвід зірка.

Схожі записи

Цифровий вік може бути жіночою епохою? Про що говорить міжнародне дослідження у сфері IT

Уривок із книжки «Чому мені ніхто не сказав?» Емми Броквелл

Вперше українські медійниці об’єднались у боротьбі із сексизмом політиків