Повага
Image default
Статтi

«А що я зробила, щоб допомогти?»: Тодоренко презентувала фільм про домашнє насильство

Співачка та телеведуча Регіна Тодоренко, яка потрапила в скандал через висловлювання щодо проблеми домашнього насильства, презентувала документальну стрічку на цю тему.

Фільм має назву «А что я сделала, чтобы помочь?».

На початку фільму Тодоренко зазначає, що протягом тижня спілкувалася з експертами, які працюють із проблемою домашнього насильства.

«Я вирішила розібратися в проблемі і весь цей тиждень спілкувалася з провідними експертами в області домашнього насильства. Результатом став фільм, який допоможе позбутися від забобонів в цьому питанні і — найголовніше — розповість, що робити, якщо це сталося з вами або з кимось із ваших знайомих », —  говорить Тодоренко. 

Протягом годинної документальної стрічки вони розповідають історії, які спонукали їх долучитися до роботи у цій темі, чому жінки соромляться розповісти. що зіштовхнулися із цією проблемою та в чому складність судових процесів у цій сфері.

На Youtube фільм вже переглянули понад мільйон користувачів, ще понад 3 мілйони в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ти жінка — ти винна»

Нагадаємо, як писала Повага раніше, після скандалу  компанія “PepsiCo Росія” призупинила рекламну кампанію за участі колишньої ведучої «Орла и решки» Регіною Тодоренко, яка рекламувала сік J7.

Крім цього, російський журнал Glamour позбавив телеведучу Регіну Тодоренко звання “Жінка року”.

Причиною стало висловлення Регіни щодо домашнього насилля над жінками.

Натякаючи на актрису Агату Муценіеце, яку бив її чоловік Павло Прилучний, Тодоренко розкритикувала дівчат, які відкрито кажуть, що на них піднімають руку.

Після шквалу негативних коментарів Тодоренко записала відео, на якому перепросила за “некоректні формулювання” з приводу домашнього насилля. Вона запевнила, що проти цього, та запропонувала своїм підписникам писати конструктивні коментарі під її постом.

Схожі записи

В Україні є кримінальна відповідальність за домагання, але на практиці таких справ немає — суддя

Годувати не можна заборонити: кому заважає грудне вигодовування

Ніна Король

Бути чи не бути фемінітивам?