Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У Парижі скасували штраф за завелику кількість керівниць у мерії
Статтi

У Парижі скасували штраф за завелику кількість керівниць у мерії

Міністерка державної служби Франції Амелі де Моншален повідомила, що адміністративний штраф у 90 000 євро, накладений на мерію Парижа за призначення занадто великої кількості жінок на керівні посади у 2018 році, скасували.

Про це пише Le Figaro.

Міністерка заявила міській голові Парижа Анн Ідальго, що «цей штраф не підлягає сплаті» і закликала її «спрямувати ці кошти на підтримку цієї позитивної динаміки».

«Нам потрібно надати набагато більше можливостей жінкам отримати доступ до відповідальних посад», — додала Ідальго після зустрічі.

У грудні мерію Парижа оштрафували на 90 тисяч євро за призначення на нові посади 11 жінок і 5 чоловіків на посади директорок/ів та заступниць/ків.

У 2018 році мерія міста оголосила конкурс на 16 нових керівних посад, 11 з яких у підсумку обійняли жінки, а п’ять – чоловіки. Через це міністерство державної служби Франції заявило, що мерія Парижа того року порушила правила щодо гендерного паритету.

Згідно з ним, на таких посадах повинно бути щонайменше 40% представниць/ків однієї статі. У випадку мерії Парижа частка чоловіків становила лише 31%, а жінок – 69%.

Схожі записи

Я думаю, жінки та чоловіки мають грати в шахи на рівних — шахіст і тренер Володимир Баклан

“Йому допомагатиме єдина жінка в команді”: Суспільне вибачилося за сексизм у новині про антарктичну експедицію

«Ми всі хочемо жити в країні, в якій немає розподілу на чоловічий і жіночий світ» – Олена Зеленська

Залишити коментар