Повага
Статтi

У Берліні топлес протестували проти дискримінації

У Берліні сотні протестувальниць та протестувальників вийшли на акцію топлес. Так у місті обурилися через те, що поліція вигнала з парку Ґабрієль Лебретон, котра засмагала з оголеними грудьми.

Про це пише Daily Mail.

У червні Ґабріель Лебретон разом з подругою та синами відпочивала в аквапарку. Поліція вивела її звідти після того, як вона відмовилася одягти верх від купальника. Свою відмову Лебретон аргументувала тим, що в тому ж парку з оголеним торсом відпочивали безліч чоловіків. Вона назвала інцидент мізогінним та закликала до рівності у ставленні до жінок та чоловіків.

Зрештою рух Hedonist International ініціював акцію на підтримку. Під час протесту вимагали не дискримінувати жіночі груди, припинити їх об’єктивувати та сексуалізувати. На акцію закликали приходити топлес.

Серед лозунгів на тілах протестувальниць були: «Моє тіло, моє діло», «Свободу соскам», «Я — не твоє порно» та «Жоден сосок не вільний, доки не вільні усі соски». А також за аналогією зі слоганом «ACAB» гасло «ANAB — All nipples are beautiful», тобто «Усі соски прекрасні».

На протест вийшли також чоловіки. Вони на знак солідарності навпаки одягли жіночі бра.

Protesters rode bicycles in solidarity with French citizen Gabrielle Lebreton and demanded equal gender rights
An activist with a slogan 'Free ALL nipples' takes part in a rally in the Kreuzberg quarter in Berlin, Germany
Protesters from the Hedonist International take part in a topless bicycle ride under the slogan 'no nipple is free until all nipples are free'
Більше фото з акції тут.

Часткова оголеність не заборонена законом у Німеччині. Але власники майна можуть вводити певні обмеження на приватній території.

Філологиня, що навчається на магістерській програмі з американських студій в Німеччині Діана Марцинковська звертає увагу, що там направду менше упереджень до оголеного тіла.

«Країна славиться своєю FKK — Freikörperkultur*. Люди ходять голими в сауни, на кожному громадському пляжі є зона для нудистів, діти й дорослі спокійнісінько перевдягаються з купальної у звичайну білизну і навпаки, навіть не прикриваючись.

Голих і щасливих німців та німкень можна зустріти в абсолютно будь-якій точці на будь-якому з трьох тисяч озер в Берліні та Бранденбурзі», — зауважує вона.

Freikörperkultur або натуризм — це про несексуалізоване сприйняття оголеності.

Схожі записи

Менструація — це природно: 91,2% жінок та дівчат хочуть більше знати про неї

Найвідоміші жінки світу — від А до Я

За 75 років проблеми жінок у війську не змінилися ‒ Марта Гавришко