Повага
Image default
Статтi

Президента Федерації велоспорту, який ображав спортсменку, звільнили з посади

Президент Федерації велоспорту України Олександра Башенка звільнили за підсумками позачергової конференції Федерації велосипедного спорту України 20 серпня. Про це повідомив у Фейсбук Юрист Юрій Юрченко.

Більшість делегатів підтримали відставку чинного президента. Проте відсторонений Башенко не змирився, називає відставку незаконною і продовжує погрожувати у мережі, пише Главком.

Нагадаємо, 27 червня українка Ганна Соловей стала чемпіонкою II Європейських ігор із велоспорту на треку. Однак на офіційній сторінці Федерації велосипедного спорту України у пості привітали не саму Ганну, а голову Київської міської федерації велосипедного спорту Олександра Башенка.

Спортсменка здивувалася: чому вітають людину, яка, за її словами, ніяк не дотична до її перемоги, ба більше – якої вона особисто не знає. У відповідь Башенко почав погрожувати Ганні виключенням зі збірної, писати, що її форма й велосипед – це його власність, і назвав чемпіонку «принцесою». У мережі розпочався флешмоб на підтримку Ганни Соловей, користувачі та користувачки Фейсбуку поширюють новини про цю історію з хештегом #ПідтримуюГаннуСоловейЗгодом під час інтерв’ю Башенко запропонував журналістці “поцілуватись” після того, як Олена Лунькова звернула увагу, що чоловік може бути напідпитку, обґрунтовуючи це тим, що почула відповідний запах.

Схожі записи

Волонтерство в Україні: Війна в тилу, що лежить на жіночих плечах

Вікторія Кобиляцька

Сексуальні домагання на робочому місці — що говорить закон

Пандемія коронавірусу може призвести до мільйонів небажаних вагітностей та випадків домашнього насильства — ООН