Повага
Image default
Статтi

Президента Федерації велоспорту, який ображав спортсменку, звільнили з посади

Президент Федерації велоспорту України Олександра Башенка звільнили за підсумками позачергової конференції Федерації велосипедного спорту України 20 серпня. Про це повідомив у Фейсбук Юрист Юрій Юрченко.

Більшість делегатів підтримали відставку чинного президента. Проте відсторонений Башенко не змирився, називає відставку незаконною і продовжує погрожувати у мережі, пише Главком.

Нагадаємо, 27 червня українка Ганна Соловей стала чемпіонкою II Європейських ігор із велоспорту на треку. Однак на офіційній сторінці Федерації велосипедного спорту України у пості привітали не саму Ганну, а голову Київської міської федерації велосипедного спорту Олександра Башенка.

Спортсменка здивувалася: чому вітають людину, яка, за її словами, ніяк не дотична до її перемоги, ба більше – якої вона особисто не знає. У відповідь Башенко почав погрожувати Ганні виключенням зі збірної, писати, що її форма й велосипед – це його власність, і назвав чемпіонку «принцесою». У мережі розпочався флешмоб на підтримку Ганни Соловей, користувачі та користувачки Фейсбуку поширюють новини про цю історію з хештегом #ПідтримуюГаннуСоловейЗгодом під час інтерв’ю Башенко запропонував журналістці “поцілуватись” після того, як Олена Лунькова звернула увагу, що чоловік може бути напідпитку, обґрунтовуючи це тим, що почула відповідний запах.

Схожі записи

Зволікати не можна, ратифікувати! Стамбульська конвенція та протидія насильству щодо жінок

Кім Кетролл знялась для грецького Vogue і розповіла про ейджизм і виклики жінок

«Оскар» змінює вимоги до номінованих на премію фільмів — вони стосуватимуться статі, гендеру та раси