Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Під Міністерством спорту вимагають звільнення президента Федерації велоспорту
Статтi

Під Міністерством спорту вимагають звільнення президента Федерації велоспорту

Під Міністерством молоді та спорту близько 100 людей вийшли на мітинг «Геть Башенка» та вимагають звільнення президента Федерації велоспорту Олександра Башенка, який нещодавно нахамив переможниці Європейських ігор Ганні Соловей. Про це повідомляє Громадське.

 

Більшість із присутніх на акції — представники/ці громадських організацій та різних об’єднань велосипедистів (Kyiv Cycling, cadens90 та інші). Люди кажуть, що вийшли на мітинг, бо їх обурює поведінка Башенка.

Учасники акції скандують «Один за всіх і всі за одного», «Геть Башенка», «Підтримай Ганну Соловей» та вимагають реформування системи призначення голів/президентів федерацій.

Приїхала на акцію й сама Соловей. Вона з представниками громадськості зайшла у будівлю Мінспорту, аби поговорити з міністром Ігорем Ждановим.

Один з активістів заявив, що Міністерство має поговорити з національною Федерацією та владнати цю проблему

Натомість міністр Жданов заявив: «З Башенком я говорити не буду, але я сьогодні вже запланував зустріч з заступником, щоб дізнатися, наскільки можлива зміна керівництва».

Нагадаємо, українська велосипедистка Ганна Соловей, яка виграла «золото» Європейських ігор у Білорусі, була обурена тим, що Федерація велоспорту України на своїй сторінці у Facebook привітала з цим досягненням не її, а голову Київської міської федерації велоспорту Сергія Мухомора, який за словами Ганни, не має стосунку до її перемоги. За це їй нахамив президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко.

У мережі розпочався флешмоб на підтримку Ганни Соловей, користувачі та користувачки Фейсбуку поширюють новини про цю історію з хештегом #ПідтримуюГаннуСоловей

Президент федерації не вважає, що хамив, погрожує «зайнятися» тренерами, бо ті, на його думку, погано підготували спортсменку, яка виграла «золото» .

Свою манеру спілкування у Фейсбуці Олександр Башенко переніс і на живе спілкування з журналісткою каналу СТБ Олену Луньову. Зокрема, він запропонував їй “поцілуватись” після того, як журналістка звернула увагу, що чоловік може бути напідпитку.

Подробиці у матеріалі Поваги: «Золото» Ганни Соловей та пропозиція поцілувати журналістку: новий скандал обурив мережу 

Схожі записи

Більше половини українців уважає, що жінок в політиці недостатньо – опитування

Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагань до студенток

«Я просто старію»: Шарліз Терон відповіла на критику щодо її зовнішності