Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Ольга Полякова подає до суду на українське медіа за образу доньки
Статтi

Ольга Полякова подає до суду на українське медіа за образу доньки

Українська співачка Ольга Полякова заявила, що подає до суду на видання «Главред», яке вдалося до цькування її доньки.

Раніше Полякова опублікувала в соцмережах відео з тренування зі своєю старшою донькою. Згодом видання «Главред» опублікувало новину із заголовком «Полякова показала сильно розповнілу доньку і змусила її тренуватися». Зараз цю публікацію видалили із сайту.

Читайте також: Стереотипи та сексизм: навіщо медіа транслюють упередження щодо жінок?

У відповідь Полякова записала відео, де пообіцяла подати до суду на видання за бодішеймінг і довести справу до кінця, незалежно від того скільки часу та грошей це їй вартуватиме.

«Звертаюся до видання «Главред», яке сьогодні випустило бодішеймерську статтю про мене та мою дитину. У сучасному світі це абсолютно неможлива річ. І за кордоном вас би стерли просто, відмінили б. І ще стягнули б багато мільйонів євро.

У сучасному світі бодішеймінг, особливо дітей, сильно карається. І я вас покараю. Я прямо зараз звертаюся в суд, скільки б це не тягнулося і скільки б мені це не коштувало — я доведу це діло до кінця. Щоб показати, що в сучасному світі бодішеймінг будь-якої людини — абсолютно неприйнятний для розвинутої країни. Для вільної країни. А якщо ви бодішеймите дитину, то ви просто маєте бути покараними», пояснила Полякова.

Читайте також: Фетфобія: Коли вага стає проблемою?

Згодом представники видання «Главред» видалили статтю та опублікували вибачення. Ольга Полякова також прокоментувала, що видання зв’язалося з нею одразу ж після її заяви, що вона має намір судитися.

Проте співачка вимагає, аби автор статті, в якій Машу Полякову цькували за її зовнішній вигляд, записав відеовибачення і поніс покарання, про яке стало би відомо публічно.

У ЗМІ артистці відповіли, що показувати обличчя журналіста неетично.

«Тобто написати образи на всю країну в публічному просторі про мою дитину етично, а вибачитися по-людськи неетично? Ви розумієте, що писульку на сайті з вибаченням залишити, безособисту цього замало!» — обурюється співачка.

Схожі записи

Оксана Лятуринська: малярка, скульпторка, письменниця

«Жінкономіка» зазнала невдачі: що не так із системою працевлаштування в Японії?

У США схвалили перші пігулки проти післяпологової депресії