Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Наймолодша волонтерка: 10-річна японка Міраї Шіраіші підтримує українських дітей
Статтi

Наймолодша волонтерка: 10-річна японка Міраї Шіраіші підтримує українських дітей

Міраї Шіраіші
Міраї Шіраіші

Найменша волонтерка японської організації Mirai Jigyodan 10-річна Міраї Шіраіші приїхала до України, щоб підтримати дітей, які постраждали через війну.

Візит маленької волонтерки організовували в межах проєкту «Дитячий погляд на недитячу війну» та на запрошення семирічної українки Олександри Паскаль, яка постраждала в результаті ракетного обстрілу селища Затока в Одеській області в травні минулого року. Лікарям довелося ампутувати ніжку юній гімнастці. Незабаром вона отримала протез, і вже в червні 2023 взяла участь у чемпіонаті з художньої гімнастики та здобула перше місце.

Олександра Паскаль та Міраї Шіраіші
Олександра Паскаль та Міраї Шіраіші

Міраї Шіраіші розповіла, що вирішила допомагати українським дітям одразу ж, щойно дізналася про жахливу війну. Під час однієї із зустрічей в організації Mirai Jigyodan вона почула історію Олександри та захотіла її підтримати. Дівчинка продавала власні малюнки на вулицях рідного міста Осаки й зібрала на протез для Саші $645.

Читайте також: Збройних справ слюсарка: як це — шліфувати деталі й вести блог про відеоігри

«Усюди, куди приїжджає Міраі, діти зустрічають її усмішками та обнімашками. Вона має неймовірний талант усіх об’єднувати навколо себе, дарувати радість і надію, надію на якнайшвидше закінчення цієї жорстокої війни», — розповіли на сторінці Благодійного фонду «Постраждалі діти війни».

Міраї Шіраіші вже побувала на Закарпатті, у Миколаєві та на Київщині, зокрема у Бучі.

Схожі записи

Жінкам з інвалідністю складніше знайти роботу, ніж чоловікам – дослідження

Представниці двох феміністичних організацій заявили про насильство з боку «Традиції і порядку»

Просто про важливе – у Харкові з’явився центр, де навчатимуть засадам гендерної рівності