Повага
Статтi

Оголошено набір у «Школу молодих жінок-політиків 2016»

Національний Демократичний Інститут (NDI) за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» оголошує набір учасниць, віком від 18 до 28 років, для участі у «Школі молодих жінок-політиків», яка відбудеться 25-27 листопада у м. Києві.

Мета «Школи молодих жінок-політиків» – виховання у патріотичному дусі нової генерації молодих жінок-політиків, надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей та відстоювання своїх громадянських прав в умовах сучасного політичного життя України.

Для участі у відборі до Школи необхідно до 15 листопада (включно) надіслати на електронну адресу [email protected] своє коротке резюме та есе на тему: «Чи потрібні квоти для жінок в Парламенті та місцевих радах?».

Есе має бути виконане 14-м шрифтом TimesNewRoman і за обсягом не перевищувати 1,5-2 сторінки А4.

Переможиці відбору будуть оголошені 21 листопада 2016 р.

Участь у Школі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Організатори забезпечують проживання та харчування учасниць. Проїзд учасниці оплачують самостійно.

За додатковою інформацією прохання звертатися до оргкомітету Школи за електронною адресою [email protected] або за телефонами: (099) 093 39 72, (093) 495 41 35 (Юлія).

Схожі записи

Бути на коні: як Анна Шульга створила кінну школу і врятувала її від обстрілів

Олена Кущенко

«Жінка — це квітка, яка повинна радувати око чоловіка»: боксер Усик заявив, що жінки не мають займатися боксом 

У місцевих радах скаржаться на блокування груп із рівних прав жінок і чоловіків