Повага
Статтi

Оголошено набір у «Школу молодих жінок-політиків 2016»

Національний Демократичний Інститут (NDI) за ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» оголошує набір учасниць, віком від 18 до 28 років, для участі у «Школі молодих жінок-політиків», яка відбудеться 25-27 листопада у м. Києві.

Мета «Школи молодих жінок-політиків» – виховання у патріотичному дусі нової генерації молодих жінок-політиків, надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей та відстоювання своїх громадянських прав в умовах сучасного політичного життя України.

Для участі у відборі до Школи необхідно до 15 листопада (включно) надіслати на електронну адресу women.politics.school@gmail.com своє коротке резюме та есе на тему: «Чи потрібні квоти для жінок в Парламенті та місцевих радах?».

Есе має бути виконане 14-м шрифтом TimesNewRoman і за обсягом не перевищувати 1,5-2 сторінки А4.

Переможиці відбору будуть оголошені 21 листопада 2016 р.

Участь у Школі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Організатори забезпечують проживання та харчування учасниць. Проїзд учасниці оплачують самостійно.

За додатковою інформацією прохання звертатися до оргкомітету Школи за електронною адресою julia.ganyuk94@gmail.com або за телефонами: (099) 093 39 72, (093) 495 41 35 (Юлія).

Схожі записи

10 історій про «хороших» жінок та трохи моралі про виховання дівчат

«Опора» вибачилася перед львівською депутаткою через некоректну оцінку її роботи

Рух «ЧЕСНО» вдався до сексизму