Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Одружишся, тоді їдь»: ректор львівського вишу вдався до сексизму
Статтi

«Одружишся, тоді їдь»: ректор львівського вишу вдався до сексизму

«Одружишся, тоді їдь», таке дозволяє собі говорити підлеглим ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник. За його словами, про це він сказав професорці, яку заклад нібито боїться втратити, якщо вона виїде за кордон. Про це він розповів, коли медійники питали його про надання звання почесного доктора Василю Кременю, пише ZAXID.NET.

Володимир Мельник натомість зауважив, що ZAXID.NET ігнорує «позитивні події, які відбуваються в університеті». І з-поміж іншого згадав науковицю Христину Гнатенко та безапеляційно зауважив, що вона може виїхати за кордон, тільки якщо вийде заміж.

«Які події позитивного характеру за півроку, які відбулися в університеті, ви висвітлювали? У 28 років Христина Гнатенко вже професор! Захистила по квантовій механіці. 28 років! Це ж унікальний феномен! І я тільки боюся, щоб вона не виїхала за кордон. Сказав їй: “Одружишся, тоді їдь”», прокоментував Мельник.

«Цікаво, що має статися, щоб ректором українського державного вишу стала людина, яка хоча б не на 100% складається з сексизму, кучмізму і самодурства?», — прокоментував цитату Мельника журналіст Отар Довженко.

Нагадаємо, що у червні ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Борис Зіменковський під час розподілу випускників на інтернатуру дозволив собі сексистські жарти і насміхався із прізвищ студенток. Ситуація набула розголосу, тож згодом Міністерство охорони здоров’я заявило, що звільнило Зіменковського з посади.


Схожі записи

Хотіла допомогти зробити аборт: у Польщі засудили активістку

Рада зберегла підкомітет з гендерної політики та призначила нову очільницю

Дистанційна робота в Україні: нерівні умови праці для жінок і чоловіків