Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Нема поваги до чоловіка»: Олег Скрипка зганьбився заявою про фемінізм
Статтi

«Нема поваги до чоловіка»: Олег Скрипка зганьбився заявою про фемінізм

Музикант Олег Скрипка розповів, що українські жінки вдома створюють затишок і шанують чоловіків — на відміну від європейських, де панує фемінізм. Таку думку він висловив у відеоподкасті STAND UP BATTLE, який ведуть стендап-артисти Вадим Дзюнько та Олег Лузанов

Скрипка розкритикував європейок за їхні феміністичні настрої й похвалив українок за «хазяйновитість, домашній затишок і шанобливе ставлення до чоловіків».

Читайте також: «Дівчина без депіляції не може бути 10 із 10»: Остапчук і гості його шоу вдалися до сексистських висловлювань

Музикант також підкреслив, що українські жінки сексуальні та розумні. Співак зазначив, що українки «роблять вдома кайф та шанують чоловіка». Натомість європейські жінки — феміністичні, а «фемінізм — це жіночий егоїзм. Це повага жінок до себе, але тоді немає поваги до чоловіка».

Олег Скрипка також додав, що фемінізм насаджується в нашу культуру, але «на щастя, не до кінця ми втрачаємо жінок». Та додав, що все ж можна знайти в Україні виховану жінку.

«І в Україні ці «інстасамки» — просто погане виховання жінок, вони просто невиховані. Але не всі. Та золота жінка вона на дні, її просто потрібно дістати і сказати: українська жінка — ось це», — підсумував Скрипка.

Читайте також: «Місія жінки — народжувати»: чому голова Тернопільської облради не лише хабарник, а й сексист

Справжніх жінок виховують чоловіки

Чоловіки також почали розмову про те, що за кордоном, зокрема у Словаччині, українські чоловіки нібито зустрічаються тільки з українками, бо словачки не доглядають за собою. Один із коментаторів додав, що не судить дівчат тільки за зовнішністю, але подобається, як «іде красота».

Згодом  Олег Скрипка також зауважив, що, гарне виховання залежить саме від батька, тому він вдячний тестеві за таку гарну дружину:

«У мене дружина — львів’янка,— і я вдячний своєму тестеві, бо він дуже правильно виховав свою доньку. Вона має господарність та повагу до чоловіка. Але вона творча людина: пише вірші, вміє малювати. Вона особистість. Жінки мають бути особистістю, і у боротьбі за особистість жінці треба не втратити, у хорошому сенсі, патріархат із елементами матріархату, який є у нас в Україні», — розповів Олег Скрипка.

Координаторка з гендерних питань кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага» та платформа «Жінки — це 50% успіху України» Анастасія Багаліка зазначає, що такі погляди Олега Скрипки дуже схожі на коментарі Іво Бобула.

«Тобто, на думку Олега Скрипки, українські жінки — це безкоштовна хатня обслуга і сексуальні об’єкти водночас. А також вони не відстоюють власну думку, особистий простір бо «шанують чоловіка». Ну що ж, це трохи модифікований, але не сильно, погляд на жінок і їхні права в стилі Іво Бобула. Сумно усвідомлювати, що наші співвітчизниці, які траплялися на життєвому шляху Олега Скрипки, відчувають себе настільки безправними, настільки готові мімікрувати під патріархальний світ і його стандарти, що поводять так, як він описав», — підсумовує експертка.

Схожі записи

Жінка в мистецтві: творити VS бути музою

“Силікон усьому голова” та “коси на ногах плести”: реакція соцмереж на нову програму Радіо Люкс

Сексизм і неетична поведінка — медійниці готують заяву до «Слуги народу» та інших партій