Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Марині Полях, яку звинувачують у вбивстві аб’юзера, скасували домашній арешт
Статтi

Марині Полях, яку звинувачують у вбивстві аб’юзера, скасували домашній арешт

У Дніпрі Амур-Нижньодніпровський суд скасував домашній арешт Марині Полях. Її звинувачують у вбивстві колишнього чоловіка, який упродовж двох років бив та знущався з Марини у присутності 14-річної доньки.

Про це повідомляє адвокатка Юлія Сегеда.

«Домашній арешт скасовано. Прокурор не довів наявність жодного ризику, тому у Марини більше немає обмежень запобіжного заходу. Тепер ми будемо доводити невинуватість Марини в суді, але вона зможе жити нормальним життям без електронного браслета, зможе працевлаштуватись. Це маленька, але дуже важлива перемога, сподівання на справедливість у нас укріплюється», — каже вона.

У коментарі Громадському радіо Юлія Сегеда розповіла, що наступний крок – перекваліфікувати обвинувачення з умисного вбивства на перевищення самооборони або навіть домогтися зняття обвинувачення.

«Після двох років погроз та знущань збоку співмешканця, захищаючи своє життя, Марина вдарила агресора ножем. Удар виявився смертельним. На початку стосунків Дмитро був приязним і люблячим. Далі почав бити жінку та погрожувати не лише їй, а і її неповнолітній доньці», — розповіла адвокатка.

Нагадаємо, у Дніпрі Марину Полях звинувачують у вбивстві цивільного чоловіка. Адвокатка Юлія Сегеда вимагає перекваліфікувати справу з умисного вбивства на самозахист. У прокуратурі ж наполягають, що кваліфікацію справі надали унаслідок проведення досудового розслідування

Марина Полях 38 разів зверталася до поліції, поліція склала 16 адмінпротоколів, та суд щоразу повертав матеріали на доопрацювання. А 26 травня пів сотні людей зібралися під обласною прокуратурою на акцію #ВрятуйМарину.

Нагадаємо, генпрокурорка Ірина Венедіктова оголосила протидію домашньому насильству пріоритетом роботи прокуратури на 2021 рік.

Схожі записи

76 синців: у Дніпрі померла жінка, яка потерпала від домашнього насильства

Підлітка, яка створила гендерно рівні гральні карти, продала вже тисячі колод

В Україні працює проект, що лобіює жінок у політиці