Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Дівчата» адаптували для України додаток із відстеження менструації
Статтi

«Дівчата» адаптували для України додаток із відстеження менструації

Громадська організація «Дівчата» спільно з ЮНІСЕФ адаптували для українського ринку англомовний додаток з менструального трекінгу та гігієни Oky. На українському ринку він доступний під назвою Oky Україна.

Додаток створили експерти та експертки ЮНІСЕФ, які рекомендують його як джерело надійної, науково обґрунтованої інформації про менструацію і не тільки.

«Менструація — це не страшно! Це невід’ємна частина життя дівчини і жінки, початок цікавого шляху в доросле життя. Ми хочемо, аби дівчата комфортно почували себе завжди та не соромилися природних процесів. Відстеження менструації із застосунком Oky дозволяє дівчині пізнати своє тіло, відчути контроль над ситуацією і впевненість у собі. Це допоможе планувати наперед і проживати менструацію легко», — зауважуть у ГО «Дівчата».


Читайте також: Секспросвіта у школах: про свій досвід розповідає тьюторка Юлія Домбровська


«Завдяки Oky дівчата можуть дізнатися більше про перебіг менструації, фізіологію і гігієну, особливості статевого дозрівання, стосунки і спілкування, свої права та кордони тощо. А дорослі та хлопці — отримати інформацію, яка допоможе їм краще підтримувати та піклуватися про дівчат», — додають в організації.

Застосунок повністю безоплатний для користувачок, не містить реклами. Уся інформація — дружня для дітей. Додаток можна завантажити у Google Play та App Store.

Схожі записи

«Жіноча логіка» і «сама винна» — гендерні штампи в українських медіа

Фемінізм та материнство

Щоденник «злої Мавки»: як українки живуть в окупації