Повага
Статтi

В Україні розробили перший бронекостюм для жінок

В Україні розробили броньований костюм для жінок. Виробник бронезахисту «Українська броня» створив перший анатомічний жіночий бронекостюм під назвою «Рута люта», що вже надійшов у продаж.

Зазначають, що робота над жіночим бронекостюмом тривала кілька місяців. До створення залучили технологів, конструкторів, медиків та захисниць.

Жіночий бронекостюм важить менше, ніж чоловічий, і має анатомічну форму з рівномірним розподілом ваги. Також має систему швидкого скидання для економії часу у випадку евакуації. Крім того, жіноча модель має винесену назовні кишеню для балістичної плити, що сприяє максимальному комфорту під час тривалого носіння та допомагає уникнути натирання й порушення кровообігу в зоні грудей.

Читайте також: Людмила Ясененко, медикиня: Мені говорили, що я маю народжувати дітей і варити борщ

Виробник зазначає, що бронекостюм повністю закриває область грудей для більшого захисту від вогнепальних поранень. А інші модулі захищають живіт, шию, плечі.

Жіночий анатомічний бронекостюм запропонований у 4 розмірах: XS, S, M, L, і має також броньований розвантажувальний пояс із плечовими лямками. Вожночас, виробник зазначає, що усі частини костюму адаптивні та регулюються за довжиною, тож підійдуть дівчатам будь-якого зросту.

Схожі записи

31 березня відбудеться онлайн-марафон «Рівність у політиці»

«Багаті чоловіки старими не бувають»: у мережі обговорюють сексистське відео Поплавського

Наталя Лівицька-Холодна: 10 маловідомих фактів про поетку

Сергій Осока