Повага
  • Головна
  • Статтi
  • alyona alyona та Jerry Heil презентували соціальне відео, присвячене українкам
Статтi

alyona alyona та Jerry Heil презентували соціальне відео, присвячене українкам

Представниці України на «Євробаченні-2024» alyona alyona та Jerry Heil разом із фандрейзинговою платформою UNITED24 запустили кампанію зі збору коштів на відбудову школи на Дніпропетровщині. Для цього вони випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria, що розповідає про сильних українських жінок.

Про це пише Суспільне: Культура.

«У відео взяли участь українські жінки, які щоденно проходять тернистий шлях. Через біль, радість, сльози, сміх, розчарування. Жінка попри все продовжує жити та творити, ніколи не опускаючи рук», — йдеться на початку ролика.

У такий спосіб UNITED24 розпочали кампанію «Мій голос відбудовує» збирає кошти на відбудову Великокостромської гімназії У Дніпропетровській області. Для цього потрібно 10 мільйонів гривень.


Читайте також: «Не мовчіть про це»: реперка Alyona Alyona випустила трек про домашнє насильство


У відео взяли участь жінки із Дніпропетровщини. Зокрема, Тетяна та Людмила — вчительки Великокостромської гімназії. Школу зруйнувала російська ракета, яка поцілила у навчальний заклад 11 жовтня 2022 року.

«Це була школа моїх дітей, онуків. Було дуже боляче дивитись на її уламки. Коли онуки повернулись додому й побачили руйнування, плакали і питали: «Бабусю, нашу школу відбудують?». Дуже хочеться повернутись в рідні стіни, заглянути в очі всім моїм дітям, відчути, чим вони дихають, почути їхні серця»,  розповідала вчителька гімназії Людмила Таранович.


Читайте також: Жінки і війна: вийшов фільм «Oh, Sister!» із історіями українок


Також у ролику є Олена Герасим’юк, поетка та парамедикиня батальйону «Госпітальєри» і Олександра Матвійчук, правозахисниця, голова організації «Центр громадянських свобод», нагороджена Нобелівською премією миру 2022 року.

«Рильський колись сказав легендарну фразу: «Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього». Тому відбудувати школу для нас — це відбудувати минуле, щоб мати можливість продовжувати будувати майбутнє! Не тільки майбутнє України — а і всього світу! Адже навіть зараз, під час війни, Україна стільки створює, зокрема, на культурній арені! А культурне зростання нації можливе лише за належної освіти!» — сказала Jerry Heil на пресконференції перед від’їздом до Мальме.

Схожі записи

«П’яна вишня», сексизм та об’єктивація: чи можна покарати бізнес?

«Чоловіки не хочуть ставати зі мною в спаринг»: історія спортсменки з Волині

Алла Сафонова

«Не дозволю знецінювати жінок у політиці»: Ірина Геращенко звинуватила Руслана Стефанчука у сексизмі