Image default
Статтi

«Не мовчіть про це»: реперка Alyona Alyona випустила трек про домашнє насильство

Реперка Alyona Alyona записала трек про домашнє насильство «Сумно». У зйомках кліпу взяла участь Анастасія Лугова, яку в ніч на 1 серпня побив і намагався зґвалтувати чоловік у потязі «Маріуполь – Київ».

“Крізь мене проходили різні історії, в яких люди страждали, боялися, боролися за життя і за дітей, намагалися бути почутими. І можна було довго коперсатися в кожній історї, прояснюючи подробиці подій, але ясним завжди залишався один факт — ніхто ні за яких обставин не має права вчиняти насилля над будь-якою особою.

Більшість із них боялися говорити про фізичні розправи над собою. Тому для мене великим вчинком є згода Анастасії взяти участь у зйомках, бо вона як ніхто розуміє зміст мого тексту. Вона не мовчала! І я закликаю кожну людину, яка пережила насилля над собою чи стала його свідком: розкажіть про це, не мовчіть про це! Адже якщо хоч одне життя буде врятовано — це вже велике досягнення”, — відзначила співачка. 

Як повідомляє видання The Village Україна, цим кліпом команда реперки запускає соціальний проєкт #Немовчатипронасильство, який має привернути увагу до проблеми насильства й соціальної байдужості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніхто не має права чинити насилля»

Нагадаємо, уночі 31 липня у потязі сполученням «Маріуполь — Київ», за словами постраждалої Анастасії Лугової, чоловік без верхнього одягу вдерся у купе, у якому вона їхала разом із неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. 1 серпня суддя Солом’янського районного суду міста Києва задовольнила клопотання прокуратури і поліції і відправила в слідчий ізолятор Віталія Рудзько, підозрюваного в побитті і спробі зґвалтування пасажирки.

 

Схожі записи

Українки стали частиною американського жіночого байкерського руху

admin

Як «Феміністична майстерня» за рік провела близько 80 заходів на тему гендерної рівності

admin

Про проблеми гендерної нерівності на прикладі Чехії – Луціа Захаріашова

admin

Залишити коментар