Повага
Image default
Статтi

Я не є ні феміністкою, ні антифеміністкою — Мендель

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що не вважає себе феміністкою чи антифемініскою, проте водночас виступає за рівність прав чоловіків та жінок в суспільстві.

Про це Юлія Мендель сказала в інтерв’ю Наталі Влащенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такі профеміністи і як чоловіки приймають фемінізм

“Я б не хотіла говорити про фемінізм як такий. Я б хотіла говорити про те, що не дивлячись на те жінка ти чи чоловік у тебе повинні бути рівні права у суспільстві — це нормально та правильно. Права на все: на вираження, на визначення, на освіту, на медицину. Якщо я зараз буду говорити про фемінізм, мене припишуть або до феміністок, або до антифеміністок, а я не є ні тим, ні іншим. Хочеться висловити повагу кожній людині, яка говорить про цей фемінізм і намагається його зрозуміти, але в даному випадку,  якщо ми говоримо про якісь проблеми чи порушення, то я, як громадянка України хотіла б просто мати рівні права”, — сказала Мендель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому українські книжкові блогери й блогерки пишуть про фемінізм і яку літературу радять

Також Мендель додала, що ще з лекцій в університеті пам’ятає, що існує “три рівні фемінізму” і в Україні його обговорення “навіть не наблизилося до філософського”.

Схожі записи

МОН надало ступінь доктора наук автору дослідження, який писав про «матріархальний расизм» та «скотомізацію чоловіків»

Вражає не тільки «ТСН»: сексизм у новинах про найкращу дзюдоїстку світу Дар’ю Білодід

«Вагітна у 16»: що не так із шоу від СТБ?