Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Важко бути жінкою»: Арестович удався до сексизму, коментуючи скандал із Yakaboo
Статтi

«Важко бути жінкою»: Арестович удався до сексизму, коментуючи скандал із Yakaboo

Позаштатний радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович на своїх сторінках у соцмережах написав мізогінний допис російською мовою про те, як «важко бути жінкою».

У дописі Арестович у принизливій сексистській формі перерахував усе, що, на його думку, «роблять» жінки.

Олексій Арестович написав мізогінний допис

Читайте також: Гендиректор Yakaboo пішов із посади через сексистський жарт

Публікація одразу ж піддалась численній критиці. Коментаторки у соцмережах намагалися звернути увагу Олесія Арестовича на те, як жінки сьогодні активно включені у волонтерство, турбуються про рідних, працюють та захищають нашу країну на передовій. 

Натомість Арестович ніяк не реагує на коментарі.

Більшість заяв Арестовича – спосіб привернути до себе увагу

Громадська організація  «Жіноча Ліга» звернула увагу, що такі заяви представника вищого шабля української влади є неприпустимими. Адже вони суперечить цінностям нашої країни та цінностям, за які щодня гинуть десятки безневинних людей.

Головна редакторка сайту кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага» Вікторія Кобиляцька каже, що більшість заяв Арестовича – спосіб привернути до себе увагу.

«Мені здається, що вже давно цього персонажа ніхто не мав би толерувати. Хіба можна за ним слідкувати, читати його дописи, слухати всі ці примітивні сексистські закиди й бути в адекваті? Людина взагалі не приховує, хто вона і які «цінності» сповідує. Усі його рухи лише задля провокування аудиторії, поширення якихось маніпулятивних заяв та низькопробних пророцтв. Задля просування себе коханого. Почув про скандал із гендиректором Yakaboo, внюшкував, що це топ-тема  треба реагувати. Прикро тільки, що інститут репутації в Україні тільки спинається на ноги, а отже марно очікувати, що Арестовича хтось звільнить, бо він уже багато сексистських заяв робив, однак досі на коні. Дуже сподіваюся на розвиток критичного мислення в українців та українок, і що невдовзі щось зміниться в цьому плані, бо таким, як Арестович, не місце серед лідерів та лідерок думок», – коментує Кобиляцька.

Арестович не вперше відзначається сексистськими коментарями. Минулого року у діалозі з народною депутаткою Іриною Геращенко він зазначив, що у контексті дискусії з владою «Європейська Солідарність» «опустилася до рівня жіночого гуртожитку ПТУ». Також у ефірі «Голованов шоу» на «Україна 24» Арестович «вихвалявся», що він відомий сексист». Цьогоріч в ефірі «Ісландія ТВ» заявив: «Жінка в армії – це просто жах».

Схожі записи

У парламенті Польщі сталися сутички через заборону абортів

Жінка в історії: Статті з легендарної рубрики відтепер можна слухати в аудіоформаті

Коли зачинені двері наших квартир і будинків