Повага
  • Головна
  • Статтi
  • В Англії та Уельсі мізогінію визнали злочином на ґрунті ненависті
Статтi

В Англії та Уельсі мізогінію визнали злочином на ґрунті ненависті

На території Англії й Уельсу поліція буде фіксувати мізогінію як злочин на ґрунті ненависті. Нова кваліфікація почне діяти з осені цього року на експериментальній основі.

Про це повідомляє CNN з посиланням на виступ у парламенті молодшої міністерки МВС країни Сьюзен Вільямс.

Цей крок не вимагатиме зміни законодавства, оскільки вже можна класифікувати ці правопорушення до злочинів ненависті. Рішення поки буде експериментальним, тому що британська юридична комісія заявила, що нововведення не гарантує більшої ефективності у здійсненні правосуддя.

Запровадження новації підтвердив також мер Лондона Садік Хан. Про це він написав у своєму Twitter.

Про визнання мізогінії злочином на ґрунті ненависті протягом тривалого часу говорили численні видатні агітаційні групи у Британії, зазначає видання. Ситуацію зрушило з місця вбивство Сари Еверард. 33-річна жінка зникла безвісти 3 березня. Її тіло знайшли майже через два тижні в Кенті на півдні Англії.

Історія зникнення Еверард поширилася в ЗМІ та соцмережах і змусила багатьох жінок поділитися тим, що вони не почувають себе в безпеці на вулицях, і розповісти, що вони переживали домагання в публічних місцях. Багато з них поділилися звичними діями, які вони застосовують задля безпеки, коли йдуть одні по вулиці.

Схожі записи

Коктейлі «Мрія педофіла» і «Зґвалтований»: як харківський бар нормалізує сексуальне насильство

Кохання чи злочин: як коментують стосунки між дітьми-блогерами батьки та юристи

У США схвалили перші пігулки проти післяпологової депресії