Повага
Image default
Статтi

Урядом Фінляндії один день керуватиме 16-річна активістка

Прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін на один день дозволить очолити уряд країни 16-річній активістці Ааві Мурто.  Такі “кадрові зміни” запланували до Міжнародного дня дівчат від ООН.

Про це йдеться у заяві на сайті уряду Фінляндії.

Тимчасова заміна прем’єрки запланована на 7 жовтня.

Цього дня прем’єр-міністерка Санна Марін і активістка Ааві Мурто обговорять роль Фінляндії на міжнародній арені, зокрема, що саме вони можуть зробити, щоб поліпшити можливості дівчат використовувати й розвивати технології в усьому світі.

Також вони планують обговорити питання домагань, з якими стикаються дівчата.

Окрім того, протягом дня Мурто зустрінеться з міністром з розвитку співробітництва та зовнішньої торгівлі Віллі Скіннарі, канцлером юстиції Туомасом Пьойсті і членом парламенту Іірісом Суомелой.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жінки-лідерки країн ведуть боротьбу із коронавірусом — Forbes

Мурто зазначила, що також хоче зосередити свою роботу на можливостях дівчат з вразливих категорій отримувати користь від технологій у сучасному світі, йдеться у повідомленні.

“Доступ дівчат до технологій – важлива проблема глобальної рівності, до якої необхідно поставитися серйозно”, – заявила Мурто.

Додамо,  “кадрові зміни” в уряді Фінляндії відбудуться у межах програми Girls Takover, яку проводять під час святкування Міжнародного дня дівчат ООН. У цей день дівчата в усьому світі стають лідерками у різноманітних суспільних сферах.

Схожі записи

Працювати не можна народжувати

Рада Церков проти рівності: куди віють антигендерні вітри?

Христина Семерин

Через допис про секс почали цькувати менеджерку «Укрпошти»