Повага
Image default
Статтi

У парламенті Польщі сталися сутички через заборону абортів

Напередодні в парламенті Польщі сталися сутички через нещодавнє рішення Конституційного суду країни заборонити майже всі види абортів.

Про це повідомляє RFM24.

Спочатку трибуну парламенту заблокували депутатки в чорних футболках і з табличками, на яких червоними літерами було написано: «Легальний аборт», «Це війна» і «Жінка вирішує». Після цього вони намагалися наблизитися до лідера правлячої партії Польщі «Право і справедливість» Ярослава Качинського, але дорогу їм перегородили депутатки від цієї партії.

«Історія відбувається на наших очах, вже 6 днів тисячі молодих людей на вулицях польських міст протестують на захист своєї гідності, на захист своєї свободи, на захист права вибору, на захист права на аборт. Це війна, і ви програєте цю війну» – сказала депутатка Малгожата Трач із трибуни парламенту, звертаючись до голови керівної консервативної партії «Право і справедливість» Ярослава Качинського.


Згодом віцеспікер парламенту оголосив перерву і попросив парламентську охорону навести лад у залі засідань.

Нагадаємо, раніше Повага писала 22 жовтня Конституційний суд Польщі визнав, що перервати вагітність, навіть коли у плода виявили невиліковну хворобу, є неконституційним. Уже надвечір того ж дня під стінами феміди зібралися противники та противниці рішення. На акції протесту демонстранти та демонстрантки виходять у Варшаві, а також Кракові, Щецині та Любліні.

Схожі записи

В Афганістані жінки протестували проти закриття салонів краси

Інколи судді не видають обмежувальний припис кривднику через позитивну характеристику з роботи – дослідження

Мова ворожнечі в інтернеті найчастіше спрямована на жінок — дослідження