Повага
Image default
Статтi

«У нас 80% тьолки»: Поплавський вдався до сексизму

Ректор Київського університету культури та мистецтв Михайло Поплавський втрапив у черговий сексистський скандал. Він привселюдно натякнув на зайву вагу абітурієнтки на дні відкритих дверей університету та обізвав студенток «тьолками».

На відео, що оприлюднили в соцмережах, Поплавський розповідає студентам і студенткам, що за лаштунками на них чекають мафіни та кава. Одна з абітурієнток жартома запитала, чи будуть їх частувати варениками.

«Подивися на себе, ще вареники тобі», ― відповів на це Поплавський.

У залі залунали несхвальні вигуки.

@oliisshevko прикро що те відео видалили назавжди… #поплавський #поплавский #поплавскийкринж #скандалпоплавский #поплавськийскандал #ссорапоплавский #скандал ♬ оригінальний звук - оляля

Читайте також: «Багаті чоловіки старими не бувають»: у мережі обговорюють сексистське відео Поплавського

Також опублікували відео, де хлопець цікавився у ректора, чому той дозволяє собі такі висловлювання.

«Як ви можете називати свій університет найсучаснішим, якщо його керівник називає дівчат «тьолками»та «малими»? запитує студент.

Я ― чистий «піарщик». Якщо скандалу нема, я його придумаю

Спершу Михайло Поплавський намагався не відповідати на питання. Мовляв, він такого не казав. Але студенти почали говорити, що є відео, яке це підтверджує. Тож ректор відповів, що так було задумано.

«Пацани запитали так, як я відповів. Вони запитали, я ― відповів… Це нормально. Це провокація. Мене взагалі нема за що критикувати. Я ― чистий «піарщик». Якщо скандалу нема, я його придумаю», ― відповів Поплавський на питання.

«Але це неповага до жінок», ― обурилися дівчата в залі. Поплавський на цей коментар не відреагував.

Напередодні в мережі також з’явилося відео, як Михайло Поплавський розповідає абітурієнтам, що у виші «вчиться 80% тьолок», описуючи студенток свого університету.

https://www.tiktok.com/@miami_vice7/video/7206657619048664325?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7205549619504268805

Схожі записи

Директорка інституту гендерних досліджень вдалася до мізогінії щодо ведучої Ukraїner

Автомобільний сексизм: чи стикаються з ним українки?

Встигаю лише поспати і погодувати кота — лікарки розповідають про роботу в період епідемії