Повага
Image default
Статтi

«Багаті чоловіки старими не бувають»: у мережі обговорюють сексистське відео Поплавського

На відео у профілі Tik Tok 70-річний ректор Університету культури та мистецтв вихваляється пачкою грошей в руках та каже: “Багаті чоловіки старими не бувають”. Після цього до нього підходять дві дівчини в червоних сукнях.

На допис очільника вишу відреагувала і колишня виконувачка обов’язів міністра охорони здоров’я  Уляна Супрун. Вона назвала відеорилик поєднанням “сексизму, об’єктивації, хтивості та нездорового вихваляння своїми грошима”.

Крім того, колишня посадовиця наголосила, що Поплавський у своїх кліпах та інтерв’ю  систематично “демонструє свої хворі амбіції і вподобання та постійно транслює їх на широкі аудиторії”.

Так, до прикладу, в інтерв’ю ведучій “Світського життя” Катерині Осадчій він теж озвучував тезис, оприлюднений у Tik Tok “Багаті чоловіки старими не бувають”, відповідаючи на запитання про “романи зі студентками”.

“Багаті чоловіки старими не бувають. Ви запитайте краще у студенток, бо я їх просто всіх обожнюю. (..) Я ж любвіобільнйи мужчина, я ж це не приховую”, — говорив Поплавський. 

На допис Уляни Супрун активно підреагували у мережі.

“Уляна Супрун ще толерантно написала. Взагалі цьому пану мала б світити доля Вайнштайна та Роджера Айлза, бо проблема не тільки в тому, що його псевдовуз дає таку саму псевдоосвіту, а cтуденти ходять не на пари, а на масовку, а й те, що ректор, регулярно проходячи повз студентку, міг запитати, що вона робить увечері і коли отримував відмову, то обіцяв проблеми з сесією. Так само як парламентські кулуари ще пам’ятать плітки, що пан ректор постачав дівчат депутатам у сауни”, — написала одна із користувачок Facebook. 

Схожі записи

Медіа і війна. З якими проблемами найчастіше стикаються журналістки — дослідження

Онлайн-дискусія «На перетині боротьби за права жінок та рівності для ЛГБТ+»: 5 вересня

Робота в українських дитсадках: «Такого просто не должно быть» (і це не про гендерні стереотипи)