Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У мережі цькують жінку, яка звинуватила Талашка у зґвалтуванні
Статтi

У мережі цькують жінку, яка звинуватила Талашка у зґвалтуванні

Одну з жінок, яка розповіла про зґвалтування народним артистом України й викладачем Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого Володимиром Талашком, почали цькувати у мережі.

Про це вона повідомила у Facebook.

7 вересня Марія Матрос опублікувала розповідь про зґвалтування Талашком у 17 років. За її словами, вона приїхала до актора, щоб підготуватися до вступних іспитів. Натомість він привів її у власну квартиру та почав чіплятись. 

«Чому 14 років тому я не звернулася в поліцію? Напевно, тому, що для мене це було шоком. Я уявити собі не могла, що він може так зі мною вчинити. Ми вирішили, що не будемо надавати розголосу випадку, тому що розуміли, що довести це буде складно. Заслужений артист і молода дівчина – кому повірять?» – розповідає вона.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «13:50 Telegram LTE алла горелкина алла горелкина Facebook VIEW PROFILE слышишь ты!чего ты брешешь что тебя талашко изнасиловал.попиарится захотела?ты себя вообще видела???вспомнила баба как девкой была.я знаю его много лет,и ни кому он не домогался.' 'сучка не захоче кобель не вскочет .вспомнила так между прочем,что ee видители изнасиловали,не смеши людей. за наговор когда-тов лоб прилетит бумеранг. удачи. Block Delete Aa»

Негативні коментарі з’явилися одразу під самим дописом.

«Кожна шл****ра стала в чергу про інтим з кимось відомим, ще копійчинку отримала від організатора цькування, пора судити за брехню, все бездоказове, це наклеп!» – написав один з коментаторів. 

Згодом Марія Матрос почала отримувати особисті повідомлення від незнайомих. ЇЇ почали звинувачувати в брехні та погрожувати, що «за наклеп колись у лоб прилетить бумеранг».

 Жінка каже, що не планує судитися. Однак проконсультується з адвокатом. 

Домагання та зґвалтування

Наразі вже шість жінок відкрито звинуватили актора Володимира Талашка в сексуальних домаганнях.

Після розголосу Талашка відсторонили від викладання в університеті Карпенка-Карого, а виш створив комісію, що має вивчити заяви всіх жінок. Університет навіть запросив міжнародні та громадські організації приєднатися до робочої групи з розслідування звинувачень. А Міністерство культури та інформаційної політики ініціювало службове розслідування.

Своєю чергою активістки підготували звернення до посадовців, у якому закликають їх до системних змін у протидії домаганням у вишах. Його можуть підписати всі охочі.

Раніше сценарист і кінокритик Богдан Панкрухін оприлюднив історії жінок, які були абітурієнтками або студентками Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого й потерпали від сексуальних домагань із боку викладача й актора Володимира Талашка. 

Згідно зі свідченнями, Талашко нібито неодноразово домагався не лише своїх студенток, а й дівчат, які щойно закінчили школу й приїхали вступати до вишу. Чоловік запрошував їх до себе додому, фотографував оголеними, маніпулював, обіцяючи посприяти під час вступу й огидно залицявся. Сам Талашко ці факти спростовує.

Схожі записи

Корнієнко про скандали «слуг»: «Це ж не «пансіон благородних дєвіц»

Урядом Фінляндії один день керуватиме 16-річна активістка

Як безпечно спілкуватися у мережі: у Telegram з’явився бот, який вчить протидіяти секстингу та кібергрумінгу