Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У Києві суд оштрафував чоловіка, який без дозволу торкався до жінки в метро
Статтi

У Києві суд оштрафував чоловіка, який без дозволу торкався до жінки в метро

Чоловік, який без дозволу погладив по стегну незнайому жінку в метро, отримав штраф у розмірі 119 гривень. Про це йдеться в постанові Печерського райсуду Києва.

Суд постановив, що ввечері 10 серпня на ескалаторі станції метро «Печерська» фігурант із хуліганських мотивів погладив по зовнішній частині стегна незнайому жінку. Після зробленого зауваження він показав непристойний жест — середній палець.

Читайте також: У Києві запустили кампанію проти домагань у метро

Чоловік вчинив адміністративне правопорушення — дрібне хуліганство. Покарання за цією статтею може передбачати штраф від 51 до 119 гривень, або громадські роботи від 40 до 60 годин, або виправні роботи від одного до двох місяців, або адміністративний арешт до 15 діб.

Обвинувачений підтвердив факти, викладені в протоколі. Тому суддя визнав його вину доведеною в повному обсязі й призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 119 гривень.

У поясненні до вироку зазначають, що «адміністартивне стягнення застосовується з метою виховання особи, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами».

Читайте також на платформі «Жінки — це 50% успіху України»: Делегатки ООН заявили про знущання і домагання з боку колег

Окрім того, з чоловіка стягнуть на користь держави судовий збір у розмірі 536 гривень. Постанову суду ще можна оскаржити апеляцією.

Нагадаємо, що минулого року у Києві суд виніс вирок чоловікові, який фотографував жінку під спідницею. Інцидент трапився у метро. обвинувачений помістив свій мобільний телефон під спідницю жінки, яка стояла попереду на ескалаторі, і зробив кілька фото її спідньої білизни. Суд призначив один рік обмеження волі, водночас звільнивши підсудного від відбуття покарання з іспитовим строком.

Схожі записи

«Золото» Ганни Соловей та пропозиція поцілувати журналістку: новий скандал обурив мережу 

«Опустилися до рівня жіночої общаги» – слова речника ТГК Арестовича змусили Ірину Геращенко покинути прямий ефір

Фемінітиви погано впливають на права жінок у суспільстві — прессекретарка президента