Повага
Image default
Статтi

У Києві відкрився Третій Український Жіночий Конгрес

У Києві відкрився Третій Український Жіночий Конгрес, який стане майданчиком для обговорення політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Відкрила конгрес Перша леді України Олена Зеленська.

До дискусії запрошені як перші особи усіх гілок української влади, так і представники бізнесу та громадськості. У тому числі спікер Верховної Ради Дмитро Разумков та віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк, Голова Верховного Суду Валентина Данішевська,  Голова апеляційної палати Вищого антикорупційного Даниїла Чорненька, керівники міністерств. У списку міжнародних спікерів: Спецпредставниця Генсекретаря НАТО з питань жінок, миру і безпеки Клер Хатчінсон, Спецпредставник Генсекретаря Ради Європи в Україні Режі Брійя, а також міжнародні парламентарі, представники іноземних урядів та посольств.

Третій Український Жіночий Конгрес – це 700 учасників/ць, успішних жінок і чоловіків, 69 топ-спікерів/ок і 9 дискусійних платформ. 

Ключовими темами дискусій стануть рівний доступ до політичної та економічної участі, залучення жінок у сектор безпеки та миробудування, боротьба з гендерно обумовленим насильством, а також подолання стереотипів та посилення гендерної освіти і виховання.

Ініціатор заходу: міжфракційне депутатське об’єднання ВРУ «Рівні можливості», організаторка – ГО «Український Жіночий Конгрес».

Слідкуйте за подіями і заявами, що лунатимуть на Третьому Українському Жіночому Конгресі, на сайті Повага 

Фото: Ана Море

Схожі записи

Екскандидатка в депутати на місцевих виборах подала до суду через сексизм

Рожево-блакитне споживання

#Страшноїздитивпотязі: українки діляться історіями про поїздки залізницею

Євгенія Цебрій