Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У Британії рекламу Calvin Klein заборонили через об’єктивацію жінок
Статтi

У Британії рекламу Calvin Klein заборонили через об’єктивацію жінок

У Великій Британії заборонили рекламу Calvin Klein за участю співачки FKA Twigs через скарги у використанні «надмірно сексуальних» зображень та об’єктивацію жінок. Про це пише BBC.

У рекламі співачка була в сорочці, із частково відкритими грудьми й сідницями.

Управління зі стандартів реклами (ASA) дійшло висновку, що «композиція зображення зосередила увагу глядачів на тілі моделі, а не на одязі, який рекламується».

ʼТакож регулятор зазначив, що модний бренд представив FKA twigs «як стереотипний сексуальний об’єкт», сфокусувавшись на її «фізичних особливостях».

Реакція Calvin Klein

Адвокати Calvin Klein запевнили, що реклама з FKA twigs була схожа на ті, які бренд знімав упродовж багатьох років. Також у компанії наголосили, що всі «умовно чутливі» зони тіла були повністю закриті, а виконавиця перебувала у природній та нейтральній позі.


Читайте також: Що не так зі стартапом, який «роздягає» жінок за допомогою штучного інтелекту


«Зображення не були вульгарними: на них — дві впевнені в собі й незалежні жінки, які асоціюють себе з брендом Calvin Klein. Пози моделей були природними та нейтральними. Наша реклама містила прогресивне й просвітницьке послання», прокоментували у Calvin Klein.

Я не бачу «стереотипного сексуального об’єкта»

Виконавиця FKA twigs піддала критиці рішення ASA на своїй сторінці в Instagram.

«Я не бачу «стереотипного сексуального об’єкта», яким вони мене назвали. Я бачу красиву сильну темношкіру жінку, чиє неймовірне тіло подолало більше болю, ніж ви можете собі уявити», — написала вона.

За словами FKA twigs, маючи чималий досвід, вона «не може не відчувати, що тут існують подвійні стандарти».

«Я пишаюся своєю фізичною формою і вважаю, що мистецтво, яке я створюю за допомогою свого тіла, відповідає стандартам таких жінок, як Жозефіна Бейкер, Ерта Кітт та Грейс Джонс, які зруйнували бар’єри щодо того, який вигляд це має — бути наділеною владою та використовувати унікальну втілену чуттєвість», — додала виконавиця та подякувала Calvin Klein за надану можливість «виразити себе саме так, як хотіла».

Читайте також: Сексуальна об’єктивація чи рекламний хід — тест

Схожі записи

«Корни гендерных проблем Украины и Германии не сильно отличаются», — Роберт Шперфельд

ТОП 10 серіалів цієї весни про жінок

Сата Райот

Для ЗМІ створили порадник із дотримання гендерної рівності