Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Цькування через зовнішність: Леся Гасиджак розповіла про розгляд справи в суді
Статтi

Цькування через зовнішність: Леся Гасиджак розповіла про розгляд справи в суді

Виконувачка обов’язків директорки Музею Голодомору Леся Гасиджак розповіла, що вже минуло п’ять місяців після того, як вона подала позов до юриста Клима Братківського. За цей час пройшла і завершилася підготовча частина судового розгляду, безпосередній розгляд розпочнеться у квітні, написала Гасиджак у фесбуку. Розглядає справу суддя Голосіївського районного суду міста Києва Юрій Мазур.

Тим часом Братківський нібито заявив, що збирається переслідувати Гасиджак. Мовляв, буде приходити і перевіряти, чи вона на робочому місці.

«У моєму «спокійному безтурботному житті» з’явиться новий досвід: Братківський сьогодні в обід публічно оголосив про початок переслідування і цькування», прокоментувала Леся Гасиджак.

Гасиджак опублікувала скрін допису, з якого видно, що Братківський називає її «очільницею Голодомору».

«Це такий спосіб не називати прізвища і принизити. Причому не мене, а музей. І знецінити тему», зауважила Леся Гасиджак.

Після цього Братківський видалив свій допис.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Леся Гасиджак подала до суду позов про захист гідності та ділової репутації. адже її професійні якості поставили під сумнів через зовнішність. У суді інтереси Гасиджак представляють адвокатки громадської організації «ЮрФем» Оксана Гузь, Марина Саєнко, Христина Кіт та Марта Змисла.

Причиною позову стали коментарі юриста Клима Братківського, який написав у фейсбуку, що нібито Гасиджак не може бути керівницею музею Голодомору, бо має невідповідну зовнішність.

Схожі записи

Поверніть із полону захисниць Маріуполя — заява Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Зґвалтування і помста: Мистецтво як спосіб рефлексії травматичного досвіду

Чоловічі псевдоніми та боротьба зі стереотипами: як жінки змінили наукову фантастику