Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Починаєш пропадати на аеродромах — парашутистка Катерина Логгінова про світові рекорди
Статтi Це зробила вона

Починаєш пропадати на аеродромах — парашутистка Катерина Логгінова про світові рекорди

Нещодавно 57 жінок із 19 країн світу на аеродромі «Коротич» у Харківській області встановили новий світовий рекорд із парашутного спорту. Серед них було три українки – Ольга Бондарчук, Вікторія Арсан та Катерина Логгінова.

Повага дізналася подробиці в рекордсменки Катерини Логгінової.

Як повідомили в харківському аероклубі, парашутистки за півтори хвилини у вільному падінні зібралися у велику фігуру, а потім двічі її перебудували в повітрі у рамках міжнародного проекту «Women on Wings». Це був не тільки новий світовий рекорд, але й новий національний.

“Взагалі, ідея така, що коли жінки збираються і встановлюють якийсь рекорд, це робиться для того, щоби популяризувати парашутний спорт, та в першу чергу жінок у парашутному спорті. Це мотивація не тільки для тих, хто бере участь, але й для багатьох дівчат і жінок, які це бачать”, – розповідає спортсменка.

Це не перший світовий рекорд українки. Ще в 2009 році вона разом зі 180 жінками зробила рекорд світу в м. Перріс (Каліфорнія, США). Жінки виконали в повітрі одну фігуру без перебудови.

“Тоді ми стрибали не просто так, ми збирали таким чином гроші на лікування раку молочної залози”, – розповідає Катерина Логгінова.

На думку спортсменки, дівчат у парашутному спорті сприймають неоднозначно, як і в будь-якому екстремальному спорті.

Дівчина розповідає, що вперше прийшла у парашутний спорт у 2001 році. “Мій брат хотів спробувати… тоді наш друг їхав стрибати і покликав нас із собою. Перший мій стрибок був із інструктором на аеродромі “Бородянка” в Київській області на парашуті типу “Купол”. Мені дуже сподобалося”, – згадує Катерина.

Пройшов рік, брат спортсменки знайшов місце, де можна навчатися парашутному спорту, і запросив із собою Катю. Це був аеродром “Прогрес” під Черніговом. За словами дівчини, під час навчання вони одне одного підтримували й мотивували на нові звершення.

Парашутистка розповідає, що зараз цей вид спорту пішов уперед та стало більше можливостей: “Коли ти стаєш самостійною парашутисткою, відкривається безліч можливостей кудись поїхати і щось спробувати нове, з кимось стрибнути, і ти починаєш пропадати на аеродромах”.

Неймовірно, але парашутний спорт – не основне місце робити дівчини. Зараз Катерина Логгінова є директоркою департаменту організаційної роботи Суспільного.

“Колеги дивуються і захоплюються, коли дізнаються про парашутний спорт. Звичайно, є колеги, які також стрибали, але для більшості парашутний спорт – далекий і незрозумілий”, – говорить Катерина.

У найближчих планах спортсменки новий рекорд України, спробу встановити який заплановано вже на 25–26 серпня цього року.

Єлизавета Кузьменко

Фото із Фейсбук-сторінки Катерини Логгінової 

Схожі записи

Жіночі й чоловічі: що не так із нашими зарплатами

Депутат Київради Максим Нефьодов написав мізогінний жарт

Годувати не можна заборонити: кому заважає грудне вигодовування

Ніна Король