Повага
  • Головна
  • Статтi
  • П’яні вечірки у Києві: суд збільшив розмір застави для організатора
Статтi

П’яні вечірки у Києві: суд збільшив розмір застави для організатора

Колегія суддів Київського апеляційного суду збільшила розмір застави Ярославу Домбровському — одному з організаторів та учасників вечірок у Києві, на яких знущалися з дівчат.

Як повідомили у пресслужбі Київського апеляційного суду, прокуратура оскаржила ухвалу слідчого судді Шевченківського райсуду Києва від 28 березня 2023 року, якою підозрюваного дозволили відпустити з-під варти у разі сплати 402 600 гривень застави.

Судді задовольнили скаргу прокурора частково — Домбровського взяли під варту в залі суду. Проте він знову може вийти під заставу, суму якої суд збільшив до 536 800 гривень (враховуючи вже сплачені кошти).

Термін запобіжного заходу залишився незмінним — до 1 травня.

Читайте також: «Як уникнути зґвалтування» або Що не так із порадами для жінок?

Нагадаємо, що на початку лютого стало відомо про вечірки, на яких споювали дівчат, а потім знущалися з них, знімаючи це на відео. Фото та відео з постраждалими дівчатами «блогери» викладали у соцмережах, щоб «показати аморальність жінок».

Інформацію про вечірки опублікувала Ярослава Кравченко та інші публічні особи. Згодом двом організаторам вечірок Андрію Ярині та його товаришу Ярославу Домбровському оголосили підозру у виготовленні, збуті та розповсюдженні порнографічних предметів (ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України). Їм загрожує до 7 років ув’язнення.

Схожі записи

Її місце

Катрін Деньов озвучила збірку віршів «Абрикоси Донбасу» Любові Якимчук

Чоловіки — у пошуках рівності