Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Олена Зеленська та Денис Шмигаль візьмуть участь у IV Українському Жіночому Конгресі
Статтi

Олена Зеленська та Денис Шмигаль візьмуть участь у IV Українському Жіночому Конгресі

25-26 листопада відбудеться IV Український Жіночий Конгрес. Він об’єднає 55 спікерів та спікерок для щорічної дискусії щодо важливих питань політики рівності між жінками та чоловіками. Зокрема, серед учасників буде перша леді країни Олена Зеленська та прем’єр Денис Шмигаль.

Так, Денис Шмигаль має окреслити основні питання щодо гендерного бюджетування, допомоги для жінок-підприємиць, бізнес яких страждає під час пандемії.

“Ключові дискусії першого дня Конгресу будуть присвячені підсумкам місцевих виборів в Україні, які вперше пройшли на новим Виборчим кодексом. Участь у дискусії візьме віцеспікерка (в.о. Голови Верховної Ради України) Олена Кондратюк, представники керівництва політичних партій, ЦВК, громадських та міжнародних організацій. Також, підніматиметься питання розширення економічних можливостей для жінок та рівним можливостям для жінок і чоловіків у корпоративному секторі, зокрема, в складних умовах пандемії коронавірусу. Важливою частиною першого дня Конгресу стане розмова про роль жінок у питаннях миробудування, а також участі жінок у питаннях переговорів та мирного врегулювання”, – зазначають організатори. 

Олена Зеленська матиме слово у другий день Конгресу.

“Зі спеціальним словом виступить Перша Леді України Олена Зеленська. У форматі телемоста між Києвом, Львовом та Маріуполем відбудеться розмова про особливості регіональної політики і децентралізації з перспективи забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків саме на місцевому рівні. Також, відбудеться hard talk з жінкою-лікарем, котра багато місяців поспіль рятує життя людей від вірусу COVID-19”, – повідомляють організатори Конгресу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: COVID-19 та місцеві вибори: IV Український жіночий конгрес відбудеться онлайн

Крім того, у другий день Конгресу відбудеться розмова з послами іноземних країн в Україні, котрі поділяться досвідом своїх держав щодо забезпечення політики рівності у складний час глобальних економічних змін та викликів пандемії.

Зазначимо, трансляція Конгресу відбуватиметься на сайті та на Facebook-сторінці Конгресу.

Нагадаємо, попередній Жіночий Конгрес відбувся у липні. Тоді він вперше пройшов онлайн, а однією із тем для обговорень стала  “Жінки і чоловіки в умовах пандемії: як забезпечити потреби і створити безпечні умови життя?”.

Схожі записи

Навіщо Україні Жіноча сотня?

Берта фон Зутнер і Надія Мурад: нобеліантки-пацифістки та їхня приватна війна

Ганна Улюра

Президента Литви розкритикували через сексистські висловлювання