Повага
Image default
Статтi

Не пускав жінок у потяг: воячка розповіла про сексизм в Укрзалізниці

Провідники Укрзалізниці досі послуговуються забобонами, вдаючись до сексизму. Про це повідомила воячка Ірина Бобик, яка 5 березня їхала потягом «Львів-Запоріжжя». 

Військовослужбовиця розповіла, що наразі перебуває в післяопераційній відпустці. 

«Я курсую між Хмельницьким і Червоноградом, вирішуючи різні питання. І я була б не я, якби не втрапила в якийсь шкандаль. Укрзалізниця, чи не могли б ви провести інструктаж серед ваших провідників про недопустимість проявів сексизму на робочому місці? Суть ситуації: сьогодні у Львові, при посадці пасажирів у поїзд «Львів-Запоріжжя» 128 ЛБ НШ пан провідник, Ковбасюк Петро Петрович, відмовлявся розпочинати посадку пасажирок у вагон, аргументуючи, що першим має зайти чоловік-пасажир (чоловіка не було, гурт пасажирок чекав на пероні)», — розповіла Ірина Бобик. 

За її словами, провідник не реагував, коли йому спробували пояснити, що «21 століття надворі, і що жінки теж люди».

«Лише мої аргументи, що я військовослужбовиця, подіяли, і він зрештою пропустив нас у вагон. Я, звісно, розумію, що ситуація не кінець світу. Але я за те воюю, щоб у тилу мене змушували себе відчути недолюдиною на догоду магічному мисленню і давнім забобонам?», — зауважила військовослужбовиця. 

Вона також опублікувала світлину з посвідченням провідника Петра Ковбасюка. 

Читайте також: «Зам’яти» — не наш підхід: Укрзалізниця відреагувала на історію про домагання

Схожі записи

«Це буде чоловік, щоправда, з сильним жіночим началом…»

Які жінки вам подобаються? — 90% ефірного часу перед виборами медіа віддали чоловікам

Традиційно нерівні: проблема в головах?