У центрі Києва 8 березня пройшов Марш жінок. Акції, покликані привернути увагу до проблем рівності прав жінок і чоловіків та домашнього насильства, пройшли у 14 містах України. За словами організаторок, цьогоріч на Марші у Києві було понад 4 тисячі людей.
Учасниці та учасники акції вимагали, зокрема, ратифікувати Стамбульську конвенцію — документ, головною метою якого є запобігання насильству проти жінок та захист постраждалих.
Як минув Марш жінок 2021 у Києві? Дивіться на фото Ани Море.
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-7-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-8-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-9-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-10-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-11-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-12-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-13-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-14-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-18-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-19-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-20-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-22-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-21-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-23-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-25-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-24-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-27-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-26-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-28-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-29-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-30-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-31-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-32-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-33-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-34-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-35-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-36-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-37-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-38-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-39-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-40-1030x580.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/-41-1030x580.jpg)