Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Напередодні 8 березня родину Оксани Кісь почав залякувати прихильник «традиційних цінностей»
Статтi

Напередодні 8 березня родину Оксани Кісь почав залякувати прихильник «традиційних цінностей»

Рідним науковиці в галузі гендерних студій та історикині Оксани Кісь напередодні Міжнародного жіночого дня почали телефонувати невідомі.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

Кісь розповіла, що її чоловікові на його приватний телефон подзвонив невідомий чоловік, який назвався «Лозинським». Незнайомець почав говорити, що Оксана Кісь ходить на феміністські марші й зазіхає на традиційні цінності, а цього, мовляв, ніяк не можна допускати. Незнайомий чоловік просив вгамувати жінку, яка активно пропагує гендерну рівність.

«Я собі міркую, що за тирса в голові отого «Лозинського» і йому подібних? Вони справді думають, що якийсь незнайомець нині може вимагати від дуже дорослого чоловіка, аби він заборонив своїй дуже дорослій дружині – цілком самодостатній жінці з твердими феміністськими переконаннями – робити те, що вона вважає за правильне й потрібне?! Серйозно?! Люди, агов, ви загубилися в часі!», – написала Кісь.

За її словами, це дуже показовий кейс: деякі «традиційні цінності» стверджують, що чоловік має контролювати думки і вчинки своєї дружини.

Оксани Кісь підкреслила, що 8 березня – важливий день, коли є нагода з гордістю згадати про здобутки жінок на шляху до рівноправності й також вголос говорити про перешкоди, які все ще є – про несправедливість, дискримінацію, насильство, від яких досі потерпають громадянки України, всупереч закріплених у Конституції законам й правам.

Про подібні дзвінки з цього номера у коментарях до допису Оксани Кісь повідомили також Лариса Денисенко та Зорян Кісь.

За словами Лариси Денисенко, через погрози після виходу книги “Майя та її мами” вона та її колеги зверталися у правоохоронні органи, проте результатів розслідування немає.

Нагадаємо, у Києві анонсували Марш жінок-2021, який відбудеться 8 березня і цьогоріч буде присвячений темі жінок і пандемії. Також жінки нагадають президенту України Володимиру Зеленському про його обіцянку винести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, відомої як Стамбульська конвенція.

Фото: Катя Акварельна для The Ukrainians

Схожі записи

Наслідки війни: як у Косові допомагають жінкам, що пережили зґвалтування

«Нема поваги до чоловіка»: Олег Скрипка зганьбився заявою про фемінізм

Олена Кисілевська: письменниця, видавчиня і громадська діячка

Олена Кузьмова